Wpis z mikrobloga

@ripp1337: No nie- nikt nie mówi że imigracja powoduje terroryzm- bo Polacy w Anglii, Ukraińcy i Wietnamczycy w Polsce i Meksyki w USA zamachów nie robią- terroryzm powoduje tylko migracja muzułmanów bo rozszerzanie i narzucanie swojego systemu wartości siłą jest kwintesencją tej religii. I każdy kto chce ich tutaj wpuszczać ma na sumieniu każde dziecko co zginie w zamachu i każdą kobiete która zostanie zgwałcona przez islamistów
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: odpowiedz mi na jedno pytanie - jaki Muzułmanie mają problem przedostania się z np. Niemiec do Polski? Tak, ci spośród setek tysięcy, którzy przebywają już w DE. Nie widzisz z tej strony zagrożenia? A jakoś nie postulujesz zamknięcia granic, bo byłoby to dla Ciebie i wielu innych niewygodne, prawda? Czyli wygoda ponad bezpieczeństwo? Ale ratowanie istnień ludzkich już nie ponad bezpieczeństwo?
Potencjalnie odpowiedzialni za potencjalne zamachy vs. realnie odpowiedzialni za
  • Odpowiedz
@rajet: Wut? Ale zaraz koleżko.. chyba nie zrozumiałeś co kolega wyżej miał na myśli. Po co muzułmanin miałby przyjeżdżać do biednej Polski skoro zdecydowanie woli narzucać swój system wartości w bogatych Niemczech? Spoko, jak już zrobią tam kalifat i #!$%@?ą niemiaszkom oprócz kobiet, psów, kóz i dziadków z SS, gospodarkę to przyjadą do nas i będzie powtórka z rozrywki...

Potencjalnie odpowiedzialni za potencjalne zamachy vs. realnie odpowiedzialni za śmierć z powodu
  • Odpowiedz
@Chlebogryzarka:

nie poczuwam się również do udzielania ofiarom tej farsy jakiejkolwiek pomocy.


i Ty się dziwisz, że ktoś może mieć rzeczywiście #!$%@? na to, czy jakiś Polak zginie w jakimś potencjalnym zamachu?

Zachód z muzułmanami taki zły, brrrrr, a nadal wuchta Polaków wyjeżdża żyć tam, a nie w czystej etnicznie Wielkiej Polsce Katolickiej. Czyżby fakty przeczyły paranoi? Niemożliwe :)
  • Odpowiedz
@rajet: O czym ty w ogóle do mnie #!$%@?? Wybacz człowieku, ale jestem pod wrażeniem tego jak jesteś w stanie pisać z dupy. Nie udzielamy pomocy, nie przyjmujemy imigrantów, nikt nie ginie w potencjalnych zamachach, nikt nie musi mieć #!$%@? na Polaków, którzy NIE giną w żadnych zamachach? O to chodzi? To mam odpisać? Serio nie wiem nawet jak się do tego zdania odnieść. Twoja riposta jest zupełnie idiotyczna i niezwiązana
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Wydaje mi się, że jest tutaj jeden mały problem. Jeżeli spytamy kogoś na ulicy co sądzi o terroryzmie ten zawsze odpowie, że należało by powstrzymać terrorystów przed krzywdzeniem innych, wszyscy to wiedzą i nikt z tym nie dyskutuje. Inaczej sprawa się ma w przypadku imigracji tutaj gdy zapytamy kogoś z ulicy co sądzi o imigrantach z terenów objętych wojną to część powie, że należy ich ratować, a część powie "Niech
  • Odpowiedz
NIE powinna czuć się winna temu co się #!$%@? na bliskim wschodzie.


@Chlebogryzarka: co Ty #!$%@?? Ktoś pisze, że europa ma czuć się winna? #!$%@?ło Cię? Europa powinna pomóc, bo ma taką możliwość, bo jest cywilizowanym, humanistycznym kontynentem i powinna być wrażliwa na ludzką krzywdę. I pomoże. Czy będziecie wyli i płakali, drapali i tupali. Całe szczęście pomoże.
Ale ok, jeśli chcesz w tę stronę, to proszę bardzo. Europa powinna czuć
  • Odpowiedz
No nie- nikt nie mówi że imigracja powoduje terroryzm- bo Polacy w Anglii, Ukraińcy i Wietnamczycy w Polsce i Meksyki w USA zamachów nie robią- terroryzm powoduje tylko migracja muzułmanów bo rozszerzanie i narzucanie swojego systemu wartości siłą jest kwintesencją tej religii.

I dlatego Kaczyński - ich znany terrorysta - był katolikiem?
  • Odpowiedz
@rajet: Nie mam więcej pytań. Tak, Europa #!$%@? zbudowała się cała na plecach tych biednych murzynów i muzułmanów. I oczywiście masz rację również w tym, że Turcy przyjmowani do Niemiec na budowy autostrad te 40 lat temu to identyczni ludzie jacy prą teraz przez granice UE. Każdy z nich również pcha się do krajów Europy bo chce pracować, chce się uczyć języka i na pewno nie ma zamiaru po prostu pasożytować.
  • Odpowiedz
Gospodarka bogatych krajów Europy budowana jest na taniej sile roboczej - sorry, co skisłem to moje xD


@Chlebogryzarka: xdxd elo

Jeszcze sobie coś dopowiedz, to zdecydowanie będzie Ci się lepiej dyskutowało samemu z sobą.
rządy i kapitał tak bardzo w błędzie, chcą tak bardzo zrujnować swoje rynki, Chleboryzarka z wykopu płacze i tupie, nawołuje, ale oni nie słuchają, gnoje paskudne :)
Do tego Chlebogryzarka posiada dane procentowe i to nawet na
  • Odpowiedz
Bo implikuje bezpośredni związek terroryzmu z imigracją,

ak, dokładnie, media milczą na temat ofiar terroryzmu.


@Kraker245: @ripp1337: terror po angielsku to nie terroryzm xD
To po prostu bardziej ogólna przemoc
  • Odpowiedz