Wpis z mikrobloga

@schreder: zainteresuj sie tymi kabelkami co podałem Ci w linku. Jakiś mirek pisał, że takie kupowal i ładowanie podchodziło do 2A. Ja mam ładowarke LG 1.8A i na oryginalnym kabelku ladowanie jest w okolicach 1.6 - 1.7A więc mam nadzieje ze na tych chinskich podróbkach samsunga tez tyle będzie. Poza tym $0.39 to nie majątek.
Co do cebulowania... 2 tyg temu kupiłem za 10zł kabelek w tesco pakowany w blistrze i
@Zbiniu: Wiesz, mnie w sumie wystarczyłoby, żeby chociaż z 0,5 A dawał. Planuję tym ładować modem wifi LTE 24/7 z ładowarką 0,8A. Myślę, że by 0,5A starczyło, żeby ciągle był naładowany no ale 0,15A to już słabo. Zamówię ten co piszesz, nawet tańszy niż te gówno co kupiłem :P

PS: Do jakiego LG dostałeś taką mocną ładowarkę? Tablet? Ja do Nexus 5 mam oryginalną 1,2A.
@schreder: LG G2. Te same ładowarki są dla LG G3, LG G4 i pewnie innych LG z baterią 3000 mAh.
Samsungi S5 i S6 tez maja ładowarki 2A.
No aukcja jest super za cene $0.39 więc bierz śmiało.
Ale pamiętaj, że prąd ładowania zależy jeszcze od samego urządzenia które ładujesz, może akurat ten modem pobiera tylko 0.15A bo tylko tyle potrzebuje. Sprawdź kabelek na innych telefonach aplikacją Ampere.
@schreder: ten kabelek to niezły szajs.
Dziś do mnie przyszedł power bank xioami 10000mAh i kabelek dołączony do power banku pięknie laduje tak samo jak oryginalny LG ;)