Wpis z mikrobloga

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ!
Don't Starve: Shipwrecked będzie... samodzielną grą. _

But, the part where the game is completely separate from Don't Starve and that you don't need to own Don't Starve or Reign of Giants is correct.

źródło: http://forums.kleientertainment.com/topic/57617-is-it-true-that-dont-starve-ship-wrecked/

Cóż, z mojej strony prawie cała ekscytacja uleciała w tym momencie. Nie mam już bladego pojęcia, o co chodzi z tym doda... znaczy grą. Jednak przypomniałem sobie właśnie, że Shipwrecked jest łudząco podobny do pierwotnego konceptu gry, zakładającego zmagania na bezludnej wyspie, która znacznie bardziej przypominała morskie klimaty. Zupełnie przypadkiem (?) od jakiegoś czasu na oficjalnej stronie Klei nie można już znaleźć "concept art gallery", ale obrazki można wciąż znaleźć w google grafika (choć raczej miniaturki, bo odnośniki kierują nas na stronę Klei, gdzie tych plików już nie widać). Załączam dwie z trudem wydobyte grafiki.

#dontstarve
Z.....a - ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ!
Don't Starve: Shipwrecked będzie... samodzielną grą. ಠ_...

źródło: comment_18SF5cxIERZCK0cXHzZnIx0tOGdnM3z0.jpg

Pobierz
  • 4
@Zwlaszcza: Coo? Ehh, znowu robią to samo co z Together. Myślałem, że to będzie dlc jak RoG i będzie można po prostu pływać. Po co podpinają to pod DS, skoro robią inną grę... No ale wiadomo, pewnie przez popularność marki po prostu. Biznes jest biznes.