Wpis z mikrobloga

Nowy wpis.

Jakich chorób się obawiać jak już się leci w tropiki...

Pewnie, leć będzie super. Tylko pamiętaj. Tam bród, smród, ubóstwo… złapiesz malarię, denge, ebolę albo ebolaids. A w ogóle to żółtaczka, zatrucia pokarmowe i najgorsze z najgorszych plag egipskich.


JANUSZ DAJ LINKA DO CAŁOŚCI!

#friqbloguje <- obserwujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo czarnolistujesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#friqnabali #emigracja
T.....Q - Nowy wpis.

Jakich chorób się obawiać jak już się leci w tropiki...

 Pe...

źródło: comment_oMPnzytyCa9CP6USV7aL6q5elwkyy1Nl.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@TheFriQ:

Ale przeziębienie od klimatyzacji to mam już któryś raz.

I dobrze ci tak. Po co ci była ta emigracja do egzotycznego raju?!
My tu w biednej Polsce nie mamy klimatyzacji i nie mamy takich problemów.
Zostałbyś w Polsce, to byłbyś zdrowy.
  • Odpowiedz
I dobrze ci tak. Po co ci była ta emigracja do egzotycznego raju?! My tu w biednej Polsce nie mamy klimatyzacji i nie mamy takich problemów.


@flager: no nie ma to jak mieć m1 w kredycie, Karyne i 2 gówniaki na głowie.
  • Odpowiedz
@TheFriQ: Oczywiście, że tak. Do tego podkreśl ten brak klimatyzacji. Np. u nas jak jest 35 stopni w cieniu, to nie ma tak, że musisz wchodzić do klimatyzowanego pomieszczenia lub tramwaju. Jak są te 35 stopnie, to te stopnie są wszędzie, wszędzie jest idealnie równa temperatura, więc nie grozi ci jakieś tropikalne przeziębienie.
  • Odpowiedz
@TheFriQ: Oczywiście, że wygrałem. Przecież mieszkam w Polsce, a ty na jakimś Bali. Gdzie to w ogóle jest? Ludzie tam mieszkają jeszcze na drzewach czy już zamieszkali w jaskiniach?
  • Odpowiedz
@sedziam: Póki co zajadam się czosnkiem, miodem i paracetamolem :D

A biegać i tak biegam, 2 dni temu pobiłem swój rekord na 10km. Dzisiaj chyba też pójde biegać. Pewnie umrę po drodze ale spróbuje chociaż.
  • Odpowiedz
@TheFriQ: zdrówka chłopaku! Masz tam do dyspozycji najlepszy imbir. Polecam ulepszoną miksturę naszych babć. Mleko podgrzać delikatnie do 50-60 stopni. Do mleka na tarce zetrzeć imbiru, czosnku. Czym więcej tym lepiej ile Twoj żołądek zniesie ;) Dodać kurkumy (też ma super właściwości) na koniec dosłodzić miodem i pić. Dwa trzy razy dziennie.
Jedz dużo papryki, bo ma witaminę C. W Polsce najlepsza świeża czarna porzeczka, nie wiem czy rośnie na Bali:)
  • Odpowiedz