Wpis z mikrobloga

@Floyt: a oddawałeś tak zepsuty telefon, że wiesz? ;) ja oddawałem galaxy ace'a - rom manager SPALIŁ głośnik przy próbie zainstalowania... :D

myślisz, że czemu na początku pliku z informacjami o Cyanogenmod dają "Your warranty is now VOID"? bo tak jest
@Dreszczyk: Nie, znam przepisy. Notabene ostatnio bylo o tym nawet na wykopie, i niestety UE w tej kwestii wyjasnia się jasno. Tak samo jak na kompie mozesz sobie zainstalowac inny system, tak na telefonie mozesz to zrobić jak masz taki kaprys.

a oddawałem galaxy ace'a - rom manager SPALIŁ głośnik przy próbie zainstalowania... :D


Nie uwierzę w taką historię.

myślisz, że czemu na początku pliku z informacjami o Cyanogenmod dają "Your
@Dreszczyk: Płytki to on spalić nie może. (i ty mi piszesz o ekspertach od wszystkiego jak pojecia sam nie masz) Zastanawiam się na jakiej zasadzie rom manager ma palić laminat. Głośnika też nie spali bo to fizycznie nie możliwe. Jesli juz to moze uszkodzić bootloader i zbrickowac fona. Tyle.

Poza tym zastanawiam się kto #!$%@? CWM przez rom manager... jak mozna to z poziomu PC zrobić 2x łatwiej, szybciej i pewniej.
@Floyt: @Dreszczyk: w serwisie mają za zadanie dopatrzyc się błędów użytkownika przed awarią urządzenia. Oddając cokolwiek do serwisu zawsze najlepiej przeczytac (drobnym maczkiem przeważnie spisane) warunki gwarancji i naprawy. Znam sytuacje w których pewne osoby oddawały sprzęt będący po gwarancji do serwisu producenta (!) a i tak sprzęt został naprawiony na warunkach gwarancyjnych - równie dobrze działac to może w drugą stronę. Czasy mamy jakie mamy - dociekliwy klient to