Wpis z mikrobloga

Token: agar.io/#encc3
Topka:
1. ™☣♛ƘƗƝǤ♛☣
2. TheNumber1#
3. TheNumber1#
4. ⒸⒷ ⒼⒶⓂⒾⓃⒼ
5. *SimoneJ0k3R
6. FRIENDLY?
7. jumbo
8. /#riposte
9. HOOUAIISSS BBBB
10. עמית

#agario jakby sie ktos chcial pobawic to zapraszam
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siabadabada: Kiedy się podzieliłem? Miałem dzisiaj 2 akcje bez wyjścia, jedna bez dzielenia, ale zbyt duży CCM w kąt mnie wepchnął, a druga nie pamiętam kto atakował ale z 3 stron, a od góry miałem kogoś z drużyny więc zamiast stracić całość swojego ciała to wolałem podzielić i dać komuś z teamu jakieś kawałki, zresztą i tak z tego nic nie wyszło bo goście byli i tak za duzi i
  • Odpowiedz
@siabadabada: powiedział ten który przed chwilą "oddał" wszystko przeciwnikowi... nikt nie jest idealny, w sumie wczoraj zacząłem z wami grać z ciekawości, ale zbyt chaotycznie gracie i widać efekty gdy w dziesięciu nie potrafimy pokonać drużyny 3-4 osób. Przyczyna to też pewnie braki w komunikacji. Poza tym oceniam swoją grę dzisiaj na bardzo dobrą, ładne kilka tysięcy dwa razy przejąłem, nie wiem skąd to "średnio ci szło", z Tobą nie
  • Odpowiedz
@dzafel: stary ale co ty sie tak spinasz?
Nikt nie jest idealny, sam przyznajesz ze od wczoraj zaczales z nami grac a ja z chlopakami na teamspeaku widzielismy ze ci srednio idzie i tyle. To ze zrobiles 2 czy iles dobrych akcji to nie oznacza ze ci tak dobrze szlo.
Duzo siedzialem na spect i 2 razy widzialem jak cie #!$%@? gdy byles najwiekszy bo nie wiadomo po co sie podzieliles (jakbys sie nie podzielil to by ci nic nie zrobili ani ty im). Widzialem tez ze sie podzieliles bo chciales kogos zjesc i nie dalo rady po czym to oni ciebie zjedli - tez byles w pierwszej trojce na topce (nie masz ogario?).
Glownie chodziles wielka kula i nic nie robiles zamiast sie spacjowac i grac z kims na zmiane. Nie jest to tylko moje zdanie i zluzuj porty na wieczór ;)

Moze i na serwie jest 10ciu naszych ale nie wiem czy zauwazyles grają w grupkach 2-3 osobowych więc nie jest tak ciężko stworzyć nową 3 osobową grupę i
  • Odpowiedz
@dzafel: Tak swoja droga to ta druzyna 3-4 osob tez byla od nas z Mirko :) Chodzilo o to, zeby nie wleciec w 10 na jeden serwer i przejac go w 5 minut, ale zeby miec wyzwanie i sie pobawic, dlatego gralismy przeciwko Wam (CCM here). Wbij nastepnym razem na TS-a w czasie gry to wyjasnimy Ci kilka technik i bedzie gicior. Faktycznie widzialem, ze raz czy dwa trzymales mase
  • Odpowiedz