Wpis z mikrobloga

@Asterling: Lol, co? xD Przecież granie w Wieśka na zestawie klawa + myszka to masochizm w najczystszej postaci xD Sam gram na PC (konsoli nie mam) ale tylko i wyłącznie na padzie.
  • Odpowiedz
@cyckidupa: po prostu wolę mieć świadomość że korzystam z bardziej precyzyjnego zestawu ;) poza tym nie wyobrażam sobie pływania na padzie i trafiania w te beczki w kontrabandy na skellige :P
  • Odpowiedz
@Asterling: Nie, to nie jest nienawiść. Ciężko w ogóle nazwać to #pcmasterrace. To jest zwykła ignorancja, cumplu.

ja za to np nie wyobrażam sobie grać na padzie bo przecież to jest nieprecyzyjne gówno


@Jurigag: Ale my tutaj nie rozprawiamy o CSie, czy jakimś RTSie, w których myszka i klawiatura są bezsprzecznie lepsze. Rozmawiamy o Wiedzminie... i mów co chcesz, ale akurat w tego typu grach pad jest wygodniejszy i
  • Odpowiedz
@M4lutki: To jest nienawiść bo całe życie gram na myszcze i klawiaturze i będe tak robił dalej na padzie gram tylko wtedy gdy jestem zmuszony bo np gra wyszła tylko na konsolę.
  • Odpowiedz
@Asterling: Ale ja również od dziecka gram na kompie, i na klawie, i myszce - mam całkiem niezły zestaw do tego. Hejciłem pada pewnie bardziej niż ty teraz. Pewnego czasu miałem X360 i PS3 żeby móc sobie pograć w exy i nauczyłem się wtedy, że pad ma przewagę w niektórych grach.

No ale nic, nie ma sensu Cię przekonywać - uważam po prostu, że robisz błąd podchodząc do tego urządzenia z
  • Odpowiedz
@Jurigag: Leży u Ciebie to czytanie ze zrozumieniem. Napisałem, że pad jest bardziej w grach TPP takich jak Wiedźmin. Jeśli uważasz inaczej to ja leżę i zwijam się ze smiechu xD
  • Odpowiedz