Wpis z mikrobloga

@FaktyTVN: tęcza sręcza, miło było na nią spojrzeć jak się przechodziło w okolicy, ale żeby coś znaczyła? Zawsze rozkładali mnie ludzie przypisujący jakieś znaczenie takim instalacjom.
A ten ból dupy xDDD
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Mówić można, ale chodzi mi o poświęcanie temu tematowi zbyt wiele czasu i niepotrzebne podgrzewanie atmosfery.

Już lepiej pokazywać łosia w Wiśle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: według mnie symbol homoseksualistów nie powinien nigdy się tam pojawić, podpalenia świadczą tylko i wyłącznie o tym że społeczeństwo nie życzyło sobie tej tęczy i po pierwszym podpaleniu powinna zostać usunięta
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Gdyby nikt jej nie postawił to też nikt by o niej nie mówił.
Postawienie w takim miejscu tęczy w kolorach lgbt było chyba tylko po to aby zdenerwować ludzi i znaleźć temat zastępczy dla ważniejszych informacji.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Tęcza nie wywołała żadnych sporów, ona dała tylko kolejną przestrzeń do tarcia między istniejącymi. Jeśli jest jej jakiś plus, to zmuszenie części społeczeństwa do zajęcia stanowiska w tym sporze. Jeśli jednak pozostać w zgodzie z oficjalną intencją autorki instalacji, to ogólny pomysł był dobry, ale realizacja wyszła nieco tandetna. Zawsze kojarzyła mi się z taką wyklejanką z kuleczek z bibuły, jaką robią dzieci na plastyce.
  • Odpowiedz