Wpis z mikrobloga

  • 2
@maciejkiner: Cześć. Piszę w środku nocy, bo teraz wpadło mi do głowy. Kilka spraw dotyczących apki na Androida. Takie bugi/sugestie/luźne propozycje.

-możliwość "kopiowania do schowka" treści wpisu/komentarza

-problem z pisaniem dłuższych komentarzy, które nie mieszczą się na "jednym ekranie" podczas pisania. Z wpisami dawniej też był ten problem, ale jest naprawiony. Teraz tylko komentarze. Podgląd na treść wpisywanego (jeszcze nie wysłanego) komentarza jest "zafiksowany" u góry. Jeżeli napisze się coś na więcej niż jeden ekran, to w pewnym momencie to co się pisze znika pod klawiatura i tego nie widać. Nie można wtedy określić, czy piszę się poprawnie, czy może się zrobiło błąd.

- prywatne wiadomości ładują się bardzo długo, znacznie dużej niż np. mikroblog

- po "przytrzymaniu" palca na wpisie otwiera się menu z odpowiedzią, linkiem do profilu autora, linkami zawartymi we wpisie. Te linki są w formie "http://..." nawet jeżeli ktoś je ukrył słownie przez opis. Dobrze, gdyby pojawiały się jako opis słowny, o ile jest.

-przycisk "odczytaj" w powiadomieniach. Raz miałem nieusuwalne powiadomienie, gdy ktoś mnie zawołał do grupy zamkniętej, gdzie nie byłem jeszcze przyjęty. Nie mogłem tam wejść (Nie można otworzyć wpisu) ale nie mogłem też pozbyć się powiadomienia. Dopiero na komputerze to było możliwe.

- po wejściu w link do konkretnego komentarza w znalezisku lub wpisie (czyli link zakończony #1234567) przenosi i scrolluje do tego komentarza, tak jak to działa na przeglądarce na komputerze.

Na razie tyle wpadło mi do góry. Zapewne większość z tych rzeczy znasz, ale postanowiłem napisać :) Trzymaj się, miłego dnia!
  • 1
  • Odpowiedz