Wpis z mikrobloga

Zauważyłem dziś Pringlesy w Biedrze, zakupiłem i się trochę zdziwiłem. Na opakowaniu nie ma nic w naszym języku z wyjątkiem naklejki która została naklejona(co jest oczywiste) Wszystko spoko ale potem zauważyłem że wyprodukowane zostały w Polsce... Czy to oznacza że one nie są wogólę produkowane dla Polski pomimo tego że robione są w naszym pięknym kraju?
#biedronka #pytanie #czipsy
  • 11
Czy to oznacza że one nie są wogólę produkowane dla Polski pomimo tego że robione są w naszym pięknym kraju?


@Kusti: jak mnóstwo produktów
EDIT
btw - w UK zwykle kosztuja taniej po przeliczeniu niz w PL :P
@edgar_k: aha... no to koszty transportu z Polski do Polski całkiem drogie są ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@fe4n: Też nie mają ani słowa po Polsku? tzn. robione były z zamiarem by je eksportować czy dla Polaków
aha... no to koszty transportu z Polski do Polski całkiem drogie są ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Kusti: sadze, że przyczyna ruchania polakow w dupe jest taka sama jak u innych firm - bo moga. ajfony tez najdroższe, elektronika ogólnie droższa niż w takich niemczech..
zaczne chyba same jabłka #!$%@?ć bo przynajmniej na tym mnie nie ruchają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kusti: no nie wiem, rodzinka była ostatnio nad bałtykiem i mówili mi, ze jabłka po 5,50 - akurat byłem w tym czasie w polskim sklepie i kupowałem takie same jabłka po 99p ( ͡º ͜ʖ͡º)