Wpis z mikrobloga

Witam Mirki przymierzam się do kupna komputera.Mój stacjonarny jest mi mało potrzebny a zajmuje dużo miejsca.Słuzył mi(dalej swietnie działa) do gier, ale że czasu brak i chęci to po co mi on.Dlatego chciałbym kupić #macbook lub #imac.Głównie potrzebny mi do pracy (programy graficzne) jak i do normalnego przegladania internetu.Apple głownie dlatego, że korzystam z iPhone i iPada.Budżet 4k oczywiście używany.Jaki polecacie do tej kwoty?Lepiej laptop czy iMac?I gdzie najlepiej kupić? A i dodam, że z Łodzi jestem może ktoś coś ma na sprzedaż #apple #laptop
  • 14
@broq: jesli posiadasz monitor ktory Ci wystarcza i masz tylko 4k to mzoe warto zastanowic sie nac mac mini?

http://www.apple.com/pl/shop/buy-mac/mac-mini

za 3,300 + jakis rabat pewnie masz pelnoprawny komp + apple care + klawiatura i myszka dowolna (moze byc apple ale nie musi) i masz gotowy sprzet

jesli nie chcesz mini tylko calego imaca to polecam dolozyc do nowki bo uzywek 2-3 letnich nikt nei sprzedaje (bo dziala i po co)
@Kusi: nieprzetestowales i polecasz ;P

poza tym jak gosc ma juz kupowac nowy sprzet to niech kupi taki ktory bedzie w 100% dzialac i synchronizowac sie z iphonem i ipadem, miec aktualizacje itd

a poza tym do pracy tzreba miec legalny system ;P