Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 371
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hubstein: jaaaaasne, to może jeszcze faktycznie się bzykałeś z mirabelką w domu twoich rodziców, tyle że nie było żadnej dziewczyny którą zdradziłeś, ale poza tym jesteś 100% samcem alfa, wyrywającym mirabelki na swoje stulejarstwo?( )
  • Odpowiedz
@Vesim809: nie zaczyna sie zdania od "no ale", za głupi jesteś zeby zrozumieć że odpisałem na post Hunsteina i nie muszę czytać setek postów po to tylko żeby dowiedzieć sie czy to bait czy nie bait, musisz mieć malutkiego kut@sa skoro odwołujesz sie do systemu z ktorego korzystam, zwał se konia wieśniaku może ci ulży zamiast obrażać innych hamie ze wsi
  • Odpowiedz
Zakładając, że to faktycznie bait, a nie, że OP to skończony baran i teraz próbuje odkręcić całą sytuację, to mam kilka przemyśleń:

PELIKANY xD


@Hubstein: DEBIL xD Jak ty i @chonakawe nie macie co robić ze swoim życiem, to lepiej Minikrafta nagrywajcie, a nie marnujecie czas ludzi, którzy np. chcą radą posłużyć. Serio. Widać, że lubicie atencję w internecie. Na minikraftowej masakrze czy innym csgo może nawet zarobicie, a atencja też się będzie zgadzać i nikt, kto nie chce Was spotkać, nie będzie musiał Was oglądać, bo od razu będzie wiadomo, że jakieś
  • Odpowiedz
@Vesim809: znalezienie go na fejsie jest mega proste - sam to nawet zrobiłem. Bardziej zastanawia mnie, jeżeli rzeczywiście nie jesteś w to wszystko zamieszany, w jaki sposób wystalkowałeś koleżankę. Bo dla obcej osoby wszyscy znajomi Huberta są niewidoczni
  • Odpowiedz