Wpis z mikrobloga

@Hermes: Właśnie zapomniałem jaki masz nick. Chciałem zapytać, czy ta górna belka na waszej stronie musi być tak szeroka? No i czy nie możecie naprawić, aby strona chodziła płynnie a nie tak dziwnie "skakała", gdy chcę przewinąć ją w dół?
@Qfarcowy: Właśnie testujemy całkowicie nowy serwis. Wizualnie staraliśmy się trzymać obecnej, ale wszystko jest zrobione od nowa, przez nas i dla nas. Ma być lekko, szybko i wygodnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Qfarcowy: Przestaliśmy rozwijać stary i poprawiać, bo było strasznie zasobożerne.

Jedna rzecz - przycisk do powrócenia na poprzednią stronę? W XXI wieku?!

Nowy będzie znacznie lżejszy, prostszy. Nawet jak pojawi się błąd, to wiemy, że bez większego grzebania i szukania jesteśmy w stanie praktycznie wszystko poprawić. ;)
Jedna rzecz - przycisk do powrócenia na poprzednią stronę? W XXI wieku?!


@Hermes: Patrząc na "dizajn" strony to przydałby się takowy gdyż poruszanie się po niej jest koszmarne.

Na kiedy planujecie wdrożenie nowego layoutu?
@Qfarcowy: ESL One Cologne trochę nas wybiło z prac w ostatnich dniach

Dzisiaj wracamy, ale istnieje już działająca wersja beta. Powiedzmy, że frontend czeka już tylko na kosmetykę, natomiast przy backendzie musimy ogarnąć jeszcze administrację, czyli to, co użytkownika nie dotyczy, ale dla nas jest istotne.

Na tyle, ile pokazywaliśmy osobom postronny, to komentarze były pozytywne.

Chciałbym przed 1 września mieć serwis gotowy. Być może się uda.
@Qfarcowy: Zawołam.

Tak. Nawet obecnie trochę mamy google adsense wrzuconego i branding filmów z cyklu EPIC PLAYZ. Wolimy zamieszczać reklamy w sposób dość otwarty dla wszystkich niż bratać się z projektami typu csgolounge czy też csgojackpot.

Dostajemy oferty podobnych projektów, ale odrzucamy. Warunki musiałyby być wyjątkowo dobre, bym w ogóle brał to pod uwagę. Nie podoba mi się promowanie hazardu wśród osób w wieku znacznie poniżej 18 lat. Nie mam nic