Wpis z mikrobloga

@tei-nei: Ale ja mówię dosłownie i całkiem poważnie. Tzn... Ja pamiętam, to jest gdzieś w mojej głowie, bo pamiętam wszystko. Tylko nie wszystko potrafię przywołać w danym momencie kiedy muszę, zwykle przypominam sobie o tym czymś nagle, bez powodu ze dwa dni po czasie ;f
  • Odpowiedz
@anonim1133: ogólnie z tą pamięcią to masakra, ciężko sobie coś przywołać, chociaż ja mam większy problem z zapamiętaniem czegoś w danej chwili. idę po coś, w międzyczasie do kogoś coś mówiąc, siadam na dupie i znowu chcę wstawać po tę rzecz, chociaż mam ją w ręce. ludzie mają już bekę jak patrzą na to, co #!$%@? :/
  • Odpowiedz
Wszystko nadmiernie analizuję, tworząc sobie samemu problemy które nie istnieją po za moją głową ;f

Moje żarty nie są śmieszne, mogą zostać odebrane za obraźliwe jak ktoś mnie nie zna.

Moja pamięć działa tak, że już nie pamiętam co pisałem w pierwszym punkcie, przez co ludzie zawsze myślą, że ich nie słucham/ignoruję.

Nie potrafię się zachować w towarzystwie, tak ogólnie.

Czasem potrafię wałkować dany temat aż usłyszę to co chciałem usłyszeć.

Mam
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: ciagle mowie sarkastycznie, do tego jestem czesto chamski i mega bezpośredni.
I w pracy to ze ciagle praktycznie #!$%@?. Powaznie, sporo osob ma z tym problem ze wszystko prawie robie duzo szybciej niz inni, ja z tym nie mam problemu, ze ktoś robi wolniej niz ja za te sama stawkę. Po prostu wole szybko latać niz sie zamulic i zrobic sie śpiący.
No i nadpobudliwość.
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: 1. spóźniam się
2. prawie nigdy nie odbieram telefonu bo mam wyciszony i tak już zostanie
3. nie lubię sprzątać i mam bałagan
4. przeklinam
5. walę prosto z mostu
6. jestem kłótliwa i uparta
7. ciężko mi poświęcać się dla innych jeśli sytuacja dotyczy czegoś, czego nie chcę zrobić
8. pesymizm
9. często brak mi wyczucia
10. brak umiejętności zabawy

to chyba tyle z tych głównych.
  • Odpowiedz
1. spóźniam się

2. prawie nigdy nie odbieram telefonu bo mam wyciszony i tak już zostanie

3. nie lubię sprzątać i mam bałagan

4. przeklinam

5. walę prosto z mostu

6. jestem kłótliwa i uparta

7. ciężko mi poświęcać się dla innych jeśli sytuacja dotyczy czegoś, czego nie chcę zrobić

8. pesymizm

9. często brak mi wyczucia

10. brak umiejętności zabawy

to chyba tyle z tych głównych.


@SScherzo: Idealna kandydatka na
  • Odpowiedz