Wpis z mikrobloga

@Filem00n: Nie jestem ekspertem od designu, ale jako szary człowiek widzę że każda informacja przedstawiona jest w zupełnie inny sposób, wszystko jest jakoś niesymetryczne (u góry wszystko wyśrodkowane, na dole nagle do lewej idzie), a np. zatrudnienie i edukacja są tak zlepione do kupy ze nie wiadomo które czytać. Strasznie męczące jest zapoznawanie się z "CV" w takiej formie.
@Filem00n: każdy kto tak robi jak dla mnie jest przegrany. Nie ma takiej opcji aby procentowo wyrazić swoją wiedzę... jak to zmierzyłeś że akurat 80% a nie 90%?

Ktoś mądry kiedyś powiedział "Wiem że nic nie wiem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Filem00n: ikonki po prawej - nierowne odstepy, nierowne wielkosci, optycznie w ogole rozne - cos by trzeba z tym pokombinowac imo;
nie wiem czy to dobry pomysł zaznaczać nagłówki i inne labele w ten sposób, raczej chciałoby się w nie kliknąć - a nie są linkami/buttonami. Ale nad tym możnaby gdybać;
najmneijszy rozmiar font utroche mały - pewnie również light. W PS wygląda to ok, ale pewnie w przeglądarce będzie bardziej
@krytykujacy_zrzeda: osobiście preferuje tylko jednolitą listę umiejętności. A to czy ktoś potrafi wystarczająco na dane stanowisko weryfikuje się podczas rozmowy rekrutacyjnej - w końcu po coś ona jest?
@adiqq: owszem, ale gdybym ja napisał, że potrafię php i javascript (a potrafię na poziomie podstawowo-średnio-zaawansowanym) - a pracodawca szukał by jakiegoś "magika"? Wtedy on by stracił czas i ja bym stracił czas.
@Filem00n: Poza tym odpisywanie samego siebie przez "UMIE HTML, ALE TYLKO TAK 80%" jest jak dla mnie strasznym strzałem w stopę. Kto ma w ciebie uwierzyć skoro sam do końca w siebie nie wierzysz i chcesz mieścić się w jakieś ramy? Poza tym nie ma takiej osoby która mogłaby sobie napisać że zna coś na 100%. Wszystkie większe biblioteki są tworzone przez kilkanaście osób, a cały rynek webdev zmienia się tak
Poza tym odpisywanie samego siebie przez "UMIE HTML, ALE TYLKO TAK 80%" jest jak dla mnie strasznym strzałem w stopę. Kto ma w ciebie uwierzyć skoro sam do końca w siebie nie wierzysz i chcesz mieścić w jakieś ramy?

to nie do mnie ale odpowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie rozumiem, wg Ciebie ma kłamać, że umie więcej? To oznacza, że jest ambitny/wierzy w siebie? Ha ha ha.
@adiqq: Rozumiem cię, dla mnie sprawa procentów też jest kontrowersyjna, ale na razie nie robię ten projekt pod siebie, tylko dla treningu, a inspirując się na komercyjnych projektach praktycznie wszędzie idzie spotkać te procenty :D