Wpis z mikrobloga

@analemma:

Urzędnicy tłumaczą, że rzeczywiście mur ma obecnie ponad 120 centymetrów, ale prace w tym miejscu jeszcze się nie zakończyły i teren przy Odrze zostanie podniesiony oraz wyrównany. Po zakończeniu inwestycji murek ma wystawać maksymalnie 90-100 centymetrów nad ziemię.


http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,wroclawski-posel-wlacza-sie-w-walke-o-mur-na-bulwarze-dunikowskiego-and-8222;wylano-dziecko-z-kapielaand-8221;,wia5-3266-23364.html

Na zdjęciu, gdzie stoi ta pani, widać, że brakuje jeszcze trochę warstw ścieżki.
  • Odpowiedz
@jamaiwr: A Wy tylko zadymy potraficie robić... Wystarczy policzyć cegłówki! Na zdjęciu z panią jest ich 16, na "nowszym" zdjęciu jest ich 10. Ale nie - afera jak ch**j, bo pani niska... Hejterzy...
  • Odpowiedz
@1519868: nie robię jaj, ale wkurza mnie jak ktoś insynuuje jakieś bzdury. Nie popieram ani wysokiego murku, ani tym bardziej maskowania go ziemią, ale po co robić zadymy szukając jakichś teorii spiskowych, że niby ustawili niską babkę...?
  • Odpowiedz
@Quechua: Wszystkich cegłówek nie policzyłem przez głębię ostrości, ale szacunkowo jest ich tam 15000, a nie 16... z kolei na drugim zdjęciu kadr jest inny i nie wiem czy mur nie jest krótszy.
Więc Twoje porównanie nie ma sensu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz