Wpis z mikrobloga

@xSQr: 2x więcej niż bilet do kina, a w zamian dostajesz rozrywkę na pół dnia, zamiast 2 godzin. No i ile razy w roku się chodzi do ZOO? Może raz.
  • Odpowiedz
@xSQr: Jedyna opcja to poszukać voucherow prezentowych... samemu dla siebie. Bilety są wtedy nieco tańsze. Ale fakt, że drogo. A niektórym wystarczyłby bilet tylko na część ZOO.
  • Odpowiedz
@xSQr: wszystko całkowicie uzasadnione, dużo się tam dzieje. Płacisz 110zl a spokojnego chodzenia na jakieś 6-8 godzin. Cena podobna do biletu do kina w przeliczeniu na godziny.
  • Odpowiedz
@xSQr: Trza się było podczepić pod jakąś grupę dorosłych z dzieciakami i wejść na grupowym ;) "Ciut" taniej to wychodziło, przynajmniej w tamtym roku. ^.^
  • Odpowiedz
@cyberyna: Raz się na ten parking jakieś pół roku temu #!$%@?łem na pl. Nowy Targ, trochę mnie to kosztowało.
Dziś za to szukałem miejsca do zaparkowania w okolicy rynku... To miasto nie jest przyjazne turystom :(
  • Odpowiedz
@xSQr: imho po wybudowaniu Afrykarium (za które nie są pobierane dodatkowe opłaty) cena jest adekwatna. To tylko niecałe 10€. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@plnk: Byłem trzy razy i za trzecim razem Afrykarium mi się zwyczajnie znudziło. Ale rzeczywiście warto pochodzić po ZOO, bo sporo tam jest.
  • Odpowiedz