Wpis z mikrobloga

czes Mirki! Przymierzam sie do kupna #ps4 i z tego powodu mysle nad sprzedarza mojej #ps3. Pomozecie wycenic? tylko prosze o konkrety a nie jakies smieszkowanie ;)

zetaw zawiera:
3 pady (2 oryginalne jeden 50% oryginalny :P z DHgate)
zestaw move (kamerka i 2 rożdzki)
ps3 slim160 GB
Gitara Guitar Hero (bezprzewodowa)
gry pudełkowe:
Fifa 15
Batman Arkham CIty GOTY
Uncharted 2: Amonge Thieves
Heavy Rain Move Edition
Star Wars The Force Unleashed 2
Need For Speed Hot Pursuit
Call of Duty 4: Modern Warfare
Borderlands 2
Grand Theft Auto 4
UFC Undisputed 2010
Mortal Kombat vs. DC Universe
Giutar Hero Warior of Rock
Sports Champions (move)
Sports Champions 2 (move)
DanceStar Party (move)
Start the Party 2 (move)

gry cyfrowe kupione na allgero wiec to pewnie sloty (czy jakos tak nie znam sie) takze nie wiem czy jak sprzedam konsole i usune moje glowne konto to bedzie mogl kupujacy grac w te gre (?):
Srodziemie Cien Mordoru
Alien: Isolation
Tomb Raider
Madden NFL 25
Assasins Creed 4: Black Flag
NBA 2K15
The Last of US

Zachecam Mirow to wyceny i do ewentualnego kupna :D Wiadomo ze Mirki moga liczyc na rabaty :) Najchetniej caly zestaw bym puscil za jednym zamachem! Jak co to jestem z #wroclaw ;)

Z gory dzieki Mirasy za pomoc

#rynekps3 #konsole
  • 22
@zychol: Ja już nie użytkuję PS3 i nie jestem zainteresowany kupnem. A piszę jak najbardziej serio - teraz PS3 to za grosze, a nie dla każdego są ważne dodatki. Jak chcesz się pozbyć wszystkiego to nie sprzedawaj na części tej kolekcji, ponieważ ludzie wybiorą co najlepsze i później zostaną ochłapy, których nikt nie chce :)
via Android
  • 0
@Segr3gator: odbiornik jest oczywiście... Tak jak wspomnialem wolalbym nie sprzedawac osobno...ewentualnie gry osobno i osobno cały sprzęt...pocxekaj trochę jak się nikt nie odezwie po komplet to się dogadamy jakos ;)