Wpis z mikrobloga

Nauczcie się barany że są rzeczy których robić nie wypada.


@integra: Tak było dawno temu. Teraz mogę robić co mi się podoba i jak mi się podoba.
Chroniony prawnie? To zgłoś i przy okazji kup sobie maść na ból dupy. Baranem jesteś ty bo interesujesz się czyimś życiem, ciałem. Wyjdź z piwnicy i zacznij żyć swoim życiem.
  • Odpowiedz
@karmajkel-nowak: > Mam podobnie jak widzę matołów myślą nie skalanych w koszulkach z wielką kotwicą powstańczą. Krew mnie zalewa. Tępy koks, jakieś tribale na łapie, w ręku piwsko i koszulka z motywem powstańczym. Ręce tylko załamać

Ten tępy koks pracuje w Polsce, płaci podatki, cieszy się swoim życiem i nie wstydzi się przeszłości swojego kraju. Każdy ma swoją wizje patriotyzmu.

Naucz się szanować innych ludzi.
  • Odpowiedz
@111wafel111: Niech ci ludzie nauczą się szanować symbole ważne dla historii Polski. Stanie z browarem na chwiejnych nogach w koszulce z kotwicą powstańczą to nie jest dla mnie wyraz szacunku. Mam wpinkę z tym symbolem i nie przypinam jej do kurtki idąc np. na imprezę. Chyba nie wyglądałoby to godnie gdybym wracał w tramwaju nawalony z takim symbolem przypiętym przy kieszonce kurtki czyż nie? O to mi chodzi a nie
  • Odpowiedz
@karmajkel-nowak: Na każdym meczu reprezentacji masz ludzi na stadionach i w barach którzy chętnie popijają browarki. Wszyscy w barwach narodowych, orzełki, flagi. To nie oznacza odrazu, że nie szanują symboli.

Jak łysy czort jedzie z Karynką i rodzinką na weekend i weźmie sobie ulubioną koszulkę patriotyczną, a wieczorem walnie w tej samej koszulce piwo, to nie robi z niego odrazu złego gościa bez szacunku.

Masz straszną spinę o szacunek do
  • Odpowiedz
@111wafel111: hm... trochę racji jednak masz, może to ja przesadzam. Niemniej nie widzę też w każdym łysym Sebie takiego wielkiego patrioty, który "nie #!$%@? na zmywak" bo wielu z nich właśnie to robi. Co tez nie umniejsza im wcale bo często jest to konieczność, żeby utrzymać rodzinę więc cóż w tym złego?

W tym miejscu chyba obaj powinniśmy dojść do wniosku, że różni są ludzie i skończyć temat ;)
  • Odpowiedz
@Budyno: o #!$%@? jaki jesteś super zaraz zlecą się i zrobią laskę dla przykalasku @karmajkel-nowak: masz odpowiedź na obrazek, jak ktoś widzi tylko tatuaż a nie drugie dno to jego problem, że ma w głowie plankton umysłowy.
  • Odpowiedz
@integra: Dlaczego patriotyzmem musi być zawsze przeszłość?! Szanuję to, ale patriotyzm jest dużo bardziej ważniejszy jeśli chodzi o przyszłość. Budowanie silnej Polski, a nie pamiętanie o datach i bitwach.
  • Odpowiedz
@integra: Mogę to skwitować Twoimi słowami "Nauczcie się barany że jest content, który wrzucać nie wypada" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie rozumiem dlaczego to Ciebie aż tak uraża, pomijając już samo ocenianie po jednym zdjęciu danego człowieka, ale #!$%@? się tego co ktoś sobie wydziarał, bo tak hurr durr nie można bo to symbol czy inny znak towarowy, jest totalnie nielogiczne.
Być może dla niej jest
M.....2 - @integra: Mogę to skwitować Twoimi słowami "Nauczcie się barany że jest con...

źródło: comment_mQWmQgYi0jR2WmCyhBxawVuz5s7PzI7l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz