Wpis z mikrobloga

Miałem napisać wczoraj, ale mi się nie chciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W czwartek miałem pierwsze spotkanie w Argos. Okazało się że nowa grupa składa się z 15 Polaków.

Na początek zrobili nam zdjęcia do ID. Potem oprowadzili nas po kantynie, szatniach, punktach ewakuacyjnych, by potem przejść do magazynu, gdzie trener po krótce wyjaśnił na czym polega praca jako Warehouse Operative ( ͡ ͜ʖ ͡). Następnie przeszliśmy do sali konferencyjnej gdzie pokazano nam prezentację dotyczącą bezpieczeństwa, na które Argos kładzie duży nacisk.

Potem było spotkanie z koordynatorem Transline, który tłumaczył pewne sprawy związane z rozpoczęciem pracy. Wypełniliśmy aplikację i poszliśmy do domu, kiedy akurat zaczęło padać :)

Niestety przydzielili mi zmianę popołudniową od 14-22. Zaczynam w poniedziałek, o ile zaliczę test bhp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#uk #emigracja #basildon #jeszczejedenemigrantzpolski
Defensywny - Miałem napisać wczoraj, ale mi się nie chciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W czwartek...

źródło: comment_TkuBLF5NS8tPX7hJTndgHIXkEOSn2bQu.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Defensywny: ludzie często zostają na magazynie, bo praca nie jest najcięższa, a płacą tyle, że na życie spokojnie starcza. Człowiek wpada w stagnację i nim się otrząśnie, to w papierach ma rok-dwa doświadczenia w magazynach. To bardzo paskudzi papiery jak chcesz robić coś wymagającego umysłowo. Więc jak masz jakieś wykształcenie, a jeszcze lepiej doświadczenie zawodowe to szukaj czegoś lepszego.
  • Odpowiedz
@mtroyan: nie wiem czy chodzenie 6-8 mil dziennie po magazynie to lekka praca :D
nie zamierzam pracować na magazynie dłużej niż 6 miesięcy. W CV mam tylko 2 lata pracy jako konsultant T-Mobile w Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Bez dpbrej znajomosci ANG to niestety nikt go nie wezmie do lepszej pracy. Wiem bo w uk miezzkalem 10 lat. Biedlugo chyba znowu wroce bo w wawie bie ma pracy.
  • Odpowiedz
@Defensywny: to fajnie trafiłeś, ja siędze w uk już 3 tydzień i nie mogę roboty znaleźć... jak już z agencji oddzwaniają to robią problem, że nie mam ninu :/
  • Odpowiedz
@Defensywny: czekam na opis pierwszego dnia pracy :) bo dzisiaj babka ma dzwonić na który magazyn chce iść ale chyba wybiorę ten argos, bo ten drugi to 4 dni roboty i 4 wolne a nie wiadomo ile dadzą
  • Odpowiedz
@Defensywny: > pokazano nam prezentację dotyczącą bezpieczeństwa, na które Argos kładzie duży nacisk.
kek

Pracuję już od ponad roku w magna, rotacja ludzi jest ogromna, nic dziwnego jeśli większość agencyjnych w martwych okresach pracuje 2-3 dni w tygodniu, ostatnie kontrakty od argosa były 5 czy 6 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie mam pojęcia jak jest w Basildon, ale jak obijesz się kiedyś o Despatch to
  • Odpowiedz