Wpis z mikrobloga

Cześć. Naprawiałem matce pralkę i poza tym że siadło coś z elektroniką to zauważyłem, że uszkodzony jest bęben i pourywane plastiki i uszkodzone drzwiczki. Generalnie syf i nędza - ale wytrzymała kilkanaście lat.

Jesteście w stanie polecić jakieś modele porządnych pralek? Wiem że teraz to wszystko się szybciej psuje ale są pewnie gorsze i lepsze firmy. Budżet to powiedzmy 1300 - 1500 zł... Z góry dzięki

Edit:
Albo przynajmniej czego unikać?

#agd #remontujzwykopem #pytaniedoeksperta #pralka
  • 8
@przech: nie polecam Siemensa. Nie pamiętam jaki mam model, ale to na pewno ostatni sprzęt tej firmy u mnie w domu. Albo nie włączy wirowania, albo nie pobierze płynu do płukania, ponadto pękł kołnierz... Masakra.
Rodzice mają bodajże Candy eco bubble czy jakoś tak i są chyba zadowoleni.
@przech: Ostatnio kupowaliśmy nową, chłop po konsultacji z kolegami z roboty (elektryka automatyka i robotyka) i przeszukiwaniu internetów w poszukiwaniu bezawaryjnej, prostej w naprawie i niedroga kazał mię brać Boscha Serie 4 VarioPerfect, 7kg wsadu, klasa A+++. Cena ok 1000 zł. Są krótkie programy, ustawianie obrotów, generalnie wszystko co mi potrzeba. Jedyny minus dla mnie to brak wyświetlacza za ile skończy się pranie.