Wpis z mikrobloga

@Bekonik: Hm... no laski w takich typach szukają też czegoś innego niż seksu. Jakiejś opiekuńczości, stałości. Wydaje im się, że taki starszy koleś im to zapewni. U facetów chyba jednak bardziej to działa czysto seksualnie i to mnie dziwi
  • Odpowiedz
@karmajkel-nowak: wbrew pozorom sa to potrzeby zblizone tez w drugim przypadku. syndrom matki, syndrom ojca.
Faceci szukaja w starszych kobietach tego samego. Nie kazdy facet to mirkowy samiec alfa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niektorzy znajduja drugą matkę w milfie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@karmajkel-nowak:
Doświadczenie - może dać dużo więcej i nie oczekuje nie wiadomo czego.
Zdecydowanie - bez zbędnych gierek, #!$%@?, "nie to tak, tak to nie", "musisz bardziej się starać" xD.
Łatwo i bezpośrednio okazuje uczucia - zamiast "domyśl się xDDDDDDD"
Dorosła do prawdziwych zainteresowań a nie tylko "moda, seriale, blogi".
Pewność siebie - w tym wieku zazwyczaj już coś osiągnęła, ma dobrą pozycję społeczną i jest stabilna finansowo, co w
  • Odpowiedz
@karmajkel-nowak: ej, no teraz to juz powiedz :D

ja powiem, ze milfy mnie kręcą, bo taka dojrzała babeczka ma swoją urodę nie do podrobienia. Ponadto zwykle są cycate i znudzone - chcą czegoś nowego. No, i libido jeszcze duże ;)
  • Odpowiedz
@diversion876: "Dorosła do prawdziwych zainteresowań a nie tylko "moda, seriale, blogi". Wybacz ale chyba trochę przesadzasz. Znam sporo kobiet w przedziale 21-35 i na palcach jednej ręki policzę te, które się jarają serialami a jeszcze mnie jest tych oglądających jakieś vlogerki itp. Zainteresowanie modą (o ile nie jest to chory nałóg) u kobiety jest raczej wskazane ;)
  • Odpowiedz