Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza wypowiedź Dudy:

"Mam świadomość roli i możliwości prezydenta. Są rzeczy, które ja mogę zrobić sam - na przykład przygotować projekty niektórych ustaw, ale są takie obszary, w których samemu trudno jest przygotować projekt bez konsultacji z rządem, bez wsparcia ze strony rządu."

Wszystko git tylko szkoda, że w czasie kampanii jakoś nie wspominał o tym. Czego to ja nie zrobię ! Niech mówią, że się nie da a ja to zrobię ! Wszystko się da zrobić ! Naprawimy ten kraj ! Sam wszystko zrobię. Teraz gdy już jest prezydentem to nagle jaka pokora. Przecież zawsze można zwalić, że to rząd nie chciał współpracować a ja miałem dobre chęci. Wychodzi na to, że ulubieniec wykopu specjalnie wprowadzał ludzi w błąd aby tylko zostać prezydentem.

Nie jestem lewakiem, nie lubie PO. Ale jak ktoś myśli, że PiS to lepsza klasa to niech się przypadkiem nie obudzi z ręką w nocniku. Prędzej mi kaktus na czole wyrośnie niż nasz Duda spełni te wszystkie swoje obietnice swoimi boskimi mocami.

Wszyscy są tacy sami. Byle się nachapać w korycie.

#duda #prezydent
  • 17
@Student: Od kampanii do dzisiaj nadal nie powiedział skąd wyczaruje pieniądze na te swoje obietnice. Doskonale wie, że żaden "jego pomysł" nie przejdzie. Trzeba być bardzo naiwnym myśląc że kolejna marionetka coś zmieni.
@Swallow25: jak ktoś trochę zna się na polityce, to wie, że prezydent ma również inicjatywę ustawodawczą. tak więc czekam na cudotwórcze projekty, ogłoszone przez kancelarię prezydenta.

jeżeli później będzie je blokował rząd PO, to będziemy psioczyć na rząd. na razie odliczam dni do pierwszego super-projektu naprawiającego Polskę.
@Swallow25: przeczytałaś ze zrozumieniem co napisałem? czekam na PROJEKTY ustaw. rozumiem, że prezydent może mieć problem z ich przepchnięciem. ale czekam aż je zaprezentuje. nic nie stoi na przeszkodzie, by później wprowadzić je w zycie z nowym rządem.

tak więc jak na razie dupa nie duda, bo pogadał sobie i tyle. jak zobaczę konkrety, to zegnę się wpół i oddam honor.

BTW - wynika z tego, że pięknie naginasz fakty pod
@Swallow25: nie dość że krytykuję (bo uważam jego pomysły za populistycznie, nierealne, albo wręcz szkodliwe - vide obniżenie progu emerytalnego i jakieś dodatki z sufitu) to nie daję kredytu zaufania. proste, tak działa demokracja :).