Wpis z mikrobloga

A więc tak wyglądała nasza ostateczna wersja #listaobecnosci - trochę nas tam przyszło wczoraj co bardzo miło mnie zaskoczyło - w końcu udało się. Tyle mirabelek i mireczków :)
Mam nadzieje, że w większości się podobało chociaż zawsze może być lepiej a zwłaszcza chłodniej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pozdrawiam tych co byli oraz tych co nie dojechali z różnych powodów - wołać już dziś nie będę wystarczy tego :D

Ale za to parę pytań
1. czy zmieniamy tag na np #katobeer czy zostajemy na tym co jest (bo to bardziej było piwo niż party z zabawami i grami)
2. czy widzimy się jeszcze w tym miesiącu jak tak to kiedy - 22, 29? Czy dopiero we wrześniu?
3. czy widzimy się może na Silesia Beer Fest - termin 02-04 październik, ul. Porcelanowa 23. Bo można się umówić w 1 miejscu :)

A wszelkie propozycje, rady i sugestie zawsze mile widziany - tu albo na pw :)

Dzięki jeszcze raz ( ͡º ͜ʖ͡º)

#katowicewykopparty
gorush - A więc tak wyglądała nasza ostateczna wersja #listaobecnosci - trochę nas ta...

źródło: comment_xDSEJOjQBOWwb5v2v8b1Ns2NJaunnbwl.jpg

Pobierz
  • 20
@gorush: Dzięki za spotkanie. Chętnie podjadę jeszcze innym razem. Niestety (albo stety, bo to urlop) 22 i 29 będę poza PL, więc najbliższy możliwy termin w moim przypadku to ten październik.
@tiris: Dzięki za podwózkę. :)

Piwka dobre, ale majonez na moim langoszu był najwyraźniej trzymany poza lodówką. Nie polecam tego Allegrowicza.

@gorush: zazdroszczę zabawy, niestety mi się wszystkie plany posypały i nie wpadłem, co do terminów to 22 mnie nie ma, znowu wyjazd, prędzej 29 i postaram się wpaść :P co do października to będę wiedział dopiero wtedy jak ogarnę przeprowadzkę :)
@gorush: Ugadać się na piwko zawsze można, proponowałbym jakiś chłodniejszy lokal :) Co do piwa to sporo było negatywnych opinii niby rodzajów było sporo ale jednak trzeba być smakoszem takich trunków. Lokal z dozą tańszych koncerniaków i trochę droższych regionalnych dla wybrednych byłby dobrym rozwiązaniem dla osób ze skromną pulą finansową. W Krakowie podobno co tydzień lub dwa organizują wykopowe piwo więc czemu mamy być gorsi : )
@yoreciv: Po