Wpis z mikrobloga

#apple #iphone
jak to jest możliwe, że gość sprzedający telefony z HK lub z chin ma 99% pozytywów? Ponadto wprost pisze, że jest nowy i oryginalny, a mając zarejestrowana firmę wystarczy student 1go roku prawa żeby go wywieźć na taczkach za wprowadzanie w błąd konsumenta:
http://allegro.pl/oryginalny-apple-iphone-5c-16gb-pl-menu-najtaniej-i5482961342.html

Wszędzie piszą, zeby nie kupować iphonów z chin, czy coś sie zmieniło w ostatnim czasie?
  • 25
  • Odpowiedz
@motorniczy: zwykłe 5 16gb ma za 1000zł, w porównaniu do iphonów z Polskiego odbioru osobistego to kilkaset zł różnicy

@pieczywowewiadrze: ale jak mówię, pisze wprost że nowy a nie refurbished co można udowodnić, a typ ma 99% pozytywów, i to nie tylko za apple.
  • Odpowiedz
@dd-wrt: będzie złożony z oryginalnych części, ale takie telefony są bardziej awaryjne niż kupione w ispocie czy innym autoryzowanym sklepie apple
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: Z tego co ja zrozumiałem, iPhone 5c to zwykly iPhone w normalnej cenie ale wstyd go nosić bo jest tańszy i z plastiku wiec i tak każdy kupuje wersje S. A na zywo widziałem takiego raz i wyglądał troche jak te chińskie wynalazki na androidzie
  • Odpowiedz
@Szym07: znowu czytałem na jakichś forach tezy (nie twierdze ze prawdziwe) że refurbished są lepsze, bo "wszystko co miało się zepsuć to naprawiono" druga sprawa że ma niby gwarancje 12 mc (i znowu - ma firme na allegro i jeśli to nieprawda to konto idzie do sztumu), oraz że nie pisze ze jest odnawiany tylko ze nowy

@pieczywowewiadrze: to by działało na wiekszość ludzi, ale na tylu kupujących na pewno
  • Odpowiedz
@faynie: to inna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tym że weryfikacja komentarzami jest dosyć wiarygodna bo jest wielu typków, nie każdy sie da zastraszyć, nie każdy wystawia pozytywa po zobaczeniu pudełka
  • Odpowiedz
@motorniczy: jesli 5s to shit to rozumiem ze korzystasz z 6plus?

@dd-wrt: refurbished by apple tak ale na rynku nie ma refurbów :D to co pisza refurbished a czasem pisza ze nowy to 99,99% to sa frankensteiny: frankenstein iphone

co do sprzetow to ostatnio duzo komisow kupuje oryginalny telefon zaq 3000zl, wyciaga bebechy, wstawia chinczyki, plyta glowna zostaje reszta chinska, a czesci ida na sprzedaz (profit x2) gosc kupuje tego
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: nie no, ciężko się spierać, sam kupowałem iphone z odbiorem osobistym w PL, iPoda też z pl więc nie forsuje na siłę nic ani nie próbuję nic wmówić, dziwi mnie że ten proceder wisi na allegro i nikt nie jest świadomy, jak w państwie totalitarnym to wygląda.
  • Odpowiedz