Wpis z mikrobloga

ja nie wiem o co wam chodzi z tymi rzekomymi totalniackimi patrolami księży, które teraz mają niby chodzić po mieszkaniach na rozkaz prezydenta. Zupełnie nie widzę problemu.

Najpierw się grzecznie zapowiedzieli przez ministranta, przyszli punktualnie o 15, zapytali czy znam pacierz, no to jasne, że znam, odmówiliśmy, mogłem wybrać intencję nawet to się pomodliłem tradycyjnie o wolny rynek. Potem, krótka piłka - trzeba pokazać dowody uiszczania składki coniedzielnej. Myślałem, że będę miał problem bo 15 czerwca 2014 r. ksiądz akurat nie miał pieczątki i nie miałem wbite ale spoko luz, nie ma w ogóle tematu bo mają dostęp do watykańskiego systemu informatycznego (WSI) i tam wszystko ładnie o mnie było. Podobnież jak o wszystkich katolikach rzymskich. Całość trwała nie więcej niż 20 minut. Dostałem obrazek na potwierdzenie więc jakby się machnęli i przyszło znowu to wystarczy pokazać.
Także zupełnie nie rozumiem tego całego strachu przed prezydenturą Dudy. Uczciwi ludzie nie mają się jak widać czego bać.

#duda
#polityka
  • 18
Dostałem obrazek na potwierdzenie


@marianbaczal: Weź no zrób skan tego obrazka i umieść w internecie, tak aby ci uczciwi, którzy nie mają czasu na podjęcie patroli mogli go sobie wydrukować. Wiadomo, Polska zniszczona, ludzie muszą pracować po 16 godzin, nie ma kiedy plebana podjąć ;-(