Wpis z mikrobloga

Mam 19 lat, tak się ułożyło że mam w ciągu miesiąca dwa wesela, nie mam za dużo kasy, idę z os. tow. Rodzinka mnie ciśnie 'hehe anon teraz sobie dorabiasz to dasz w koperty po 600?'. Co robić? Ile mogę dać żeby nie było wstydu, a jednocześnie żeby nie wyjść na skąpca?
Dodam że 'anon musisz iść bo kto przyjdzie na twoje wesele'.
#kiciochpyta #wesele #logikaniebieskichpaskow #cebula ##!$%@?
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matis666: moim zdaniem daje się tyle, żeby zwrócić za udział + tyle na ile Cię stać. Koszt za osobę to, zależnie od klasy lokalu, od 90 zł w górę. Średnio zwykle ok. 150-200 zł. Jak dasz 400 zł za 2 osoby to będzie ok.
  • Odpowiedz
@Matis666: Jak ktoś urządza wesele, to znaczy, że go na nie stać. A jak go nie stać, to niech zrobi bilety. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie przejmuj się co ludzie powiedzą i nie przesadzaj z tym prezentem.
  • Odpowiedz
@Matis666: Naprawdę? Wydaje mi się że na dwie osoby na ślub to minimum 600 jako zapychacz sali, jako rodzina 1000. Ja na kolonię córce 12 letniej dałem 200, jak wy się bawiliście na tych 18-kach? Aha, nie dawaj red label, chyba że chcesz obrazić, albo Pan młody to sebix. JW złoty minimum a najlepiej wódka jakaś tłusta. GOLD Wasser?
  • Odpowiedz
@Matis666: Jak hajsów brak i możesz dać tylko tyle,żeby się Państwu Młodemu zwróciło za miejsca to nie lepiej po prostu iść tylko na mszę,bez spiny? I nie słuchać,,a kto przyjdzie na Twoje wesele". Kto będzie chciał to przyjdzie.
  • Odpowiedz