Wpis z mikrobloga

Cześć, przeczytałem wpis @D3lt4 i postanowiłem się trochę "obnażyć", żeby pomóc ;). Książkę Duhigga znam, cenię i bardzo lubię + BARDZO polecam. M.in. na jej podstawie zrobiłem jedno nagranie do mojego audiobooka - za darmo do pobrania, żeby nie było (jest to jedna z kilku rzeczy, które robię głównie dla siebie). Jak jesteście zainteresowani to wbijajcie na http://ozdb.pl/pobierz-warsztaty/ , znajdźcie płytę "Potęga Myśli" (najnowsza) i kliknijcie na nią - przeniesie was na moje konto na chomiku, a stamtąd musicie ściągnąć odpowiednie paczki. Właściwe nagranie to "Automatyzacja życia" (25min).


PS


#silanawyku
  • 10
@CortesHernan: Jakiś czas temu, owszem... i takie osoby jak ty, tylko uprzytamniają mi fakt, że powinienem to zrobić. Myślisz, że warto? Zarabiać bym chyba na tym nie mógł, bo są tam nie moje utwory, ale chodzi raczej o dzielenie się wiedzą...
@CortesHernan: No właśnie pojawia się muzyka od czasu do czasu - używam jej, żeby zobrazować dany temat. Jest Republika, Metallica, Deftones, Eldo i mnóstwo innych... Ale z tego, co słyszałem, to pozwalają takie nagrania trzymać, lecz nie można na nic zarabiać. Dlatego do tej pory nie wrzucałem tego na yt.
@CortesHernan: Wiem - wiele osób już mi to mówiło. Te warsztaty są trochę jednak takie "inne" i muzyka ma tam duże znaczenie. Mimo wszystko bankowo rozważę wrzutę na yt. Będę tylko musiał gdzieś znaleźć te mp3 z samymi głosami :)