Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirki!
Wychodzi, że znowu wyląduję w Bydgoszczy z koleżanką:D Ostatnio pomogliście mi wybrać świetną pizzerie ( #papagrande rulez) a dzisiaj potrzebuję znowu rady:

1. 2h na bydgoskie ZOO starczy mniej więcej? (więcej czasu nie damy rady na to poświęcić)
2. Nad jeziorem w Chmielnikach w środku tygodnia w tej pogodzie o godzinie 16-17 będzie tłok czy się zmieścimy? Co myślicie o tej miejscówce?

Za rady z góry dziękuję :D

#bydgoszcz #bydgoszczanie #jezioro #zoo
  • 17
@doria: Jest tam na kąpielisku możliwość zostawienia gdzieś w depozycie cennych rzeczy tj portfel itp? Trochę obawiam się zostawić to wszystko w tłoku ludzi i pójść pływać;/
@mjfotocompl: Ogród botaniczny warty uwagi czy ogólnie ładne tereny? :)
@aptudeskaj: witam ponownie:) jeśli chodzi o chillout po zmroku to polecam Strefę (lokal przy samej Wyspie Młyńskiej, mają plażę wzdłuż Młynówki) - super kawka, jakieś kakao, ciacho a i piw regionalnych też spoko wybór. Raczej miejsce do odpoczynku niż szukania wielkich wrażeń, ale zdecydowanie polecam. Nad rzeką jeszcze macie Warzelnie Piwa i Towarzyska Cafe (po schodach), które również mają bardzo fajny klimat na wieczorne siedzenie:)
@adahtje: Ooo zawitał specjalista :) Dziękuję za pomysły, na pewno rozważę, bo ostatnio piliśmy piwko przy rzece jak się okazało tuż obok kamery i była interwencja policji ale całe szczęście byli bardzo sympatyczni i skończyło się na samym spisaniu, bez mandatu:D
@aptudeskaj: dobrze, że nie byli uparci, bo mielibyście już słabe wspomnienia z Bydgoszczy. Jak będziecie po wycieczce to daj znać jak wrażenia. W naszym zoo byłem ostatnio ze 10-15 lat temu, a widziałem, że już nawet od wejścia zmieniło się sporo, więc chętnie poznam opinię czy warto. Przyjemności życzę:)