Wpis z mikrobloga

#koszykowka #sport #tblpl Trochę późno, ale po powrocie z woodstock - musiałem odespać :D Dziś kontrakty ze #stelmet #zielonagora podpisali: Karol Gruszecki (2 lata), oraz M.Ponitka. Ten ostatni podpisał roczną umowę. Jeśli o Gruszkę chodzi - dawno było wiadomo, że jest blisko, ale jakoś dogadać się nie mogli. O Ponitce moje źródła mówiły już tydzień temu - także ten transfer też nie był dla mnie mega zaskakujący. Jeśli chodzi o najbliższe transfery - ciągle jest otwarta sprawa Szymona Szewczyka. Wczoraj dostałem też info o zagranicznym rozgrywajku, który ostatni sezon grał we Włoszech. Pierwsza myśl - Logan, ale on już kontrakt podpisał gdzie indziej. Jednak po słowach prezesa, że ten sezon ma być tym, który ustabilizuje budżet i po polskim składzie - sądzę, że zagraniczny nabór nie będzie naszpikowany gwiazdami. Zadowolony z transferu powinien być też Mike Taylor - selekcjoner naszej reprezentacji. Zamiast jeździć po europie - przyjedzie na nasz mecz, gdzie zobaczy pięciu zawodników, czyli 1/3 reprezentacji :D
  • 1
  • Odpowiedz
@ogrod87: ciekawie wygląda ta drużyna. jakiś rim protector by się przydał do uzupełnienia ponitki i gruszeckiego, a mogliby mordować defensywnie. szewczyk by na pewno się przydał, doświadczenia, możliwości gry na obu pozycjach pod koszem i rozciągania gry nigdy za wiele.
  • Odpowiedz