Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Żarty żartami z tym przebijaniem ale raz #!$%@? przebiłem... najgorsza decyzja w życiu.

Stanąłem gołą stopą na rozgrzanym węglu, bolało jakby mnie szerszeń #!$%@?ł, najpierw biała plama a z czasem wielki bąbel... chodziłem tak z tym bąblem ponad tydzień, już się prawie goiło, nic nie bolało, mogłem się swobodnie poruszać to myślę se "a #!$%@? przebije już to się szybciej zasklepi"... #!$%@? jakiegoś zapalenia stopy dostałem, tak bolało że przez tydzień chodzić
  • Odpowiedz
@Queltas: ~10 dni do zejścia ( ͜ʖ)

Trochę ##!$%@?, bo jak przebijesz bąbel wylewając płyn surowiczy, tylko wydłużysz gojenie.
Szczęściem pęcherzyk zalałby się ponownie, ale niektórym i pięć razy można powtarzać a nie zechcą pojąć ;)
  • Odpowiedz
@Queltas: no to wesoło.

Zapytaj w aptece o panthenol(tego używałem mając bąbla). Natomiast przy pękniętym bodajże Octenisept pomaga w gojeniu lekkiego oparzenia. Zapytaj o obydwa.
  • Odpowiedz
@Queltas: i jak? Długo miałeś tego bąbla? Mój ma już 3 dni ale jest większy i w mniej wygodnym miejscu przez co mnie strasznie irytuje :/
  • Odpowiedz
  • 0
@MG78: A smarujesz czymś? Mi samoczynnie pękł i śladu po nim praktycznie nie ma (musiałbym pamiętać gdzie był i się mocno wpatrywać żeby cokolwiek zobaczyć, także to się raczej nie liczy)
  • Odpowiedz