Wpis z mikrobloga

Mirki od Windowsa, w planach zmiana Andka 4.4 z wygodną nakładką na Lumię 640 Dual SIM.
1. Podczas zabawy nie znalazłem funkcji latarki - działa to to bez potrzeby instalacji appki? Mogę jakoś mieć przycisk do latarki na ekranie blokady?
2. Prośba o sprawdzenie jak działa appka KeePass - czy mogę ją łatwo wywołać będąc np w przeglądarce lub innej aplikacji? W Android pojawiała się jako zamienna klawiatura.
3. Serio nie da się przesłać muzyki przez bluetooth? Próbowałem w sklepie na szybko coby głośnik przetestować i dupa.
4. Na karcie mogę przechowywać dane aplikacji lub całe appki (mapy itd)? Nie widziałem wbudowanego eksploratora plików:/
5. Bateria jest dobra w tym modelu? Wg testów działa do 10h wyświetlacza, prawda to?

#bojowkawindowsphone #telefony
  • 12
@beret121: Sparowałem telefony, Lumia nie chciała odbierać. Może egzemplarz wystawowy był skopany, bo np w niektórych aplikacjach internet działał, w innych nie.

@Czarny_Klakier: @Sihill_pl: @dumle115: Super, zaczynam polowania na dobry okaz, 2,5h pracy ekranu dobija mnie w obecnym telefonie.

6. Jest natywna obsługa zip? Albo jakiś dobry darmowy program:)
7. Czy przez wbudowanego klienta poczty pobiorę na kartę i załączę *dowolny* typ pliku? Tej funkcji potrzebuję bardzo, najlepiej
@90emer: nie jestem pewien czy ściągniesz z załącznika dowolny plik. Zrobiłem teraz specjalnie test z plikiem o rozszerzeniu .xml (skrypt) i system nie widzi tego załącznika. Możliwe, że to też zabezpieczenie przed skryptami.

Aby wysłać w wiadomości inny załącznik niż zdjęcia musisz posiadać jakiś menadżer plików. Ja korzystam z apki od MS, Pliki.

miałem 720, 820, 920 i 1320. Od orange, playa i tmobile. Żaden nie miał simlocka. Nie wiem jak
@90emer: .dng i .odt wyszukuje mi pliki w załączniku i pobiera, pewnie można je odnaleźć menadżerem. Ale zamiast w pocztę się bawić ogarnij sobie OneDriva, super chmura.

Datę kiedy ostatnio byłą aktualizowana apka można znaleźć w sklepie w telefonie. Przesuwasz palcem w prawo/lewo na menu szczegóły i tam pisze.