Wpis z mikrobloga

Mireczki, z racji że wielu z Was tutaj handluje skinkami i je też kupuje/sprzedaje, chcę Was zaprosić na zajefajną wyprzedaż na ClickSellu od poniedziałku (będzie można kupić taniej u nas sprzedać drożej innym yaay) - ogólnie mamy w ofercie od cholery skórek poniżej ceny rynkowej (od -15% do -30%) ale w następnym tygodniu zaczynamy wakacyjną wyprzedaż i niektóre rzeczy będą od -40% do -46% (Butterfly Blue Steel ( ͡ ͜ʖ ͡) ).

A z racji że mirko jest najlepsze, to spośród osób które zaplusują/skomentują wpis zrobimy małe #rozdajo i wylosujemy 5 kluczyków do skrzynek dla 5 farciarzy ( ͡º ͜ʖ͡º). Co Wy na to?

Tutaj można ogarnąć o co chodzi z wyprzedażą:
https://www.facebook.com/clicksellpl/photos/a.342594492605339.1073741828.341100279421427/389478094583645/ - zainteresowani już tam link do strony znajdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgotrade #csgo
  • 34
  • Odpowiedz
@Utiopa: Bot anuluje trejdy jak nie odbierzesz ich 90 sekund. Potem znowu musisz kliknąć odbierz - jest to spowodowane ograniczeniem 30 ofert w jednym momencie nałożonym przez Steam, a dziennie kupowane jest u nas >100 itemów. Łatwo byłoby nazbierać chociażby 30 osób które świadomie tego nie odbiorą żeby zapchać kolejkę.
Odblokowałem, dzięki
  • Odpowiedz
@forvel: Będzie program lojalnościowy :) Ludzie nadużywali programu partnerskiego (ciągle robili nowe konta i kupowali tak "między sobą" rzeczy). Pracujemy aktualnie nad tym. Jak masz jakieś pomysły na nagrody to wal na support@clicksell.pl albo bezpośrednio do mnie na prezes@clicksell.pl :)
  • Odpowiedz