Wpis z mikrobloga

Mialem w domu do testowania netbooka Samsung N150. Wrzucilem mu 2GB ramu i postawilem #ubuntu Jedynie mialem problem z usypianiem, bo ekran czasem nie reagowal. Musze przyznac, ze calkiem calkiem to chodzilo - do 3 kart w chrome jak na netbooka 10" jest raczej ok. Troche youtube mulilo ale dawalo sie zyc. Cena za uzywany troche wysoka - ok 500-600 zl. No i model z modemem 3g ciezko trafic. Jakie jest Wasze zdanie co do takich malych komputerkow? #komputery #netbooki
  • 15
  • Odpowiedz
@xpt: Trackpointa sobie wymień na classic dome bo są najlepsze, mam ich w cholerę, jak chcesz to mogę nawet parę podesłać :>

Powiem Ci, nie przepłaciłeś, x60s pamiętam były u mnie po 550 zł, z c2d 2.0 i 80gb dyskiem, teraz są same x61s, procek już 1.6, ale za to 500 zł równe :>
  • Odpowiedz
@orchis1565: Muszę zobaczyć, jakie mam w domu - kiedyś miałem torebkę z trzema zapasowymi, ale będę o Tobie pamiętał w razie potrzeby ;)

To tanio - dobrze, że Thinkpady nie są "mega piękne i błyszczące" bo musiałbym je kupować drożej.

Najlepiej trafiłem z moim poprzednim - T43. Był kupiony w Polsce, więc partycja Recovery itd., żadnych niby legalnych windowsów, albo edycji refurbisher. <3
  • Odpowiedz
@xpt: refurby to akurat normalny system, tylko że płacić trzeba. W razie czego, warto patrzeć jakie są naklejki licencyjne, bo z Visty Business można zrobić darmo downgrade do XP Prof. A T43 to maszyna nie do zabicia, dalej w cenie się trzymają, po 450 zł chodzą :> Mam tu taką cholerę jedną, klapka od dysku się tylko ułamała, ale poza tym, nawet bateria 2 godziny trzyma, a swoje lata ma
  • Odpowiedz