Wpis z mikrobloga

@spatsi: dlatego, że jesli większość ma na tym zyskać to jest to logiczne i opłacalne rozwiazanie dla całego społeczeństwa.
Zginie jakaś czesc ale przetrwa naród i nasza kultura. A to ma duzo większa wartosc niz zycie jednego człowieka.
  • Odpowiedz
Zginie jakaś czesc ale przetrwa naród i nasza kultura. A to ma duzo większa wartosc niz zycie jednego człowieka.


@mala_mi_123: Uważasz, że śmierć niewinnych ludzi jest akceptowalna, jeżeli służy obronie abstrakcyjnych wartości? Spoko, Twoje prawo.

Tylko bądź tak miła i uszanuj tych, którzy jednak niekoniecznie chcą umierać za coś, co jest dla Ciebie ważne. To że Ty wymyśliłaś sobie jakiś system wartości nie oznacza, ze wszyscy muszą go wyznawać. I
  • Odpowiedz
@Inkwizycja: Nie przystanęłam ani nie oddałam się zadumie, bo nie ma mnie w kraju a w Warszawie w większości mieszka największe bydło.

@mala_mi_123: Szanuje ich, ale Polski nie Szanuje. Siedze sobie w ciepłym domku, 2000km z dala. Gdzie zaraz wychodzę do pracy by zarobić 900F miesięcznie i wystarczy mi to na życie i swoje zachcianki, a w Polsce za 900zł to mogę się po plecach podrapać.
  • Odpowiedz
mogli siedzieć w ciepłym domku, żebyście mogli spać spokojnie

Gdyby nie ci ludzie, teraz bylibyście szwabami lub kacapami.

Liczą się chęci i idee.


To, że Twoje dzieci bedą mogły zyc swobodnie w wolnym kraju.

@mala_mi_123: Czyli że Niemcy czy Rosja nie są wolnymi krajami, a ludzie tam nie żyją swobodnie, w ciepłych domkach, nie śpią spokojnie (może z Rosją średnio, ale chyba oni
  • Odpowiedz