Wpis z mikrobloga

@Kazach_z_Almaty: Daj spokój chłopakowi, Powstanie Warszawskie stało się modne i mają ludzie uciechę jacy to nie są patrioci, a później niszczą ten kraj swoją głupotą. Gość nawołuje do jedności bez podziałów, a sam później dzieli. Druga sprawa, że podziwiam za czas włożony we wpis - dobrze napisane.
  • Odpowiedz
@mala_mi_123: Przeczytaj raz jeszcze, bo @Inkwizycja agresywnie nawołuje do uczczenia Powstania Warszawskiego, bo sam uważa to za słuszne, a przecież każdego umierającego żal i każdy powinien we własnej głowie zastanowić się nad tym faktem, ale tylko jeśli czuje taką potrzebę, a nie 'bo tak'.

Każdemu Polakowi, który przelał krew za ojczyznę, i który szerzył tradycje, edukacje czy w jeszcze inny sposób sławił imię Ojczyzny należy się szacunek i hołd,
  • Odpowiedz
Nie zgadzam się po całości. Mogę sobie wspomnieć ofiary, ale nie będę upamiętniał pseudopatriotów którzy mają krew na rękach 200 000 cywilnych mieszkańców warszawy.


@Impresjonista: Ej, ale wiesz, że upamiętnianie powstania to także oddawanie hołdu wszystkim cywilom, którzy zginęli w jego trakcie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Poza tym Warszawy z dużej litery.
  • Odpowiedz
@Inkwizycja: zatrzymałem się w kuchni, chwila zadumy i przeleciała myśl co by tutaj #!$%@?ć na kolację.
o powstaniu dopiero dowiedziałem się przed północą na wykopie.

Tak bardzo #!$%@?* ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Gdyby nie ci ludzie, teraz bylibyście szwabami


@mala_mi_123: No i co? Myślisz, że gdybym urodził się Niemcem, to żałowałbym, że nie jestem Polakiem?

Ale Wy tego nie rozumiecie, bo pewnie 50% z Was w przypadku wojny #!$%@?łoby z kraju zamiast walczyć. Dzieci XXI wieku...

Och, przepraszam że nie mam zamiaru dać się zabić za kawałek ziemi xd
  • Odpowiedz
@spatsi: nie za kawałek ziemi, tylko za naród, tradycję i kulturę, którą stworzyli nasi przodkowie. Za to, czego bronił Twój dziadek/pradziadek... Teraz pewnie przewróciłby się w grobie, gdyby słyszał co mówisz.
  • Odpowiedz