Wpis z mikrobloga

W końcu mi się udało jakiś przyzwoity wynik wykręcić. Szkoda że nie miałem stolicy przy górze, bo pewnie bym trochę tur jeszcze ugrał, ale w sumie zamiast tego dostałem fontannę młodości (3 raz na 700 h gry!), więc nie mam prawa narzekać. O dziwo sporo AI poszło w Swobody, więc presji ideologicznej nie miałem i z zadowoleniem nie było problemu. Następnym razem próbuję Babilonem, chociaż ciężko będzie wynik poprawić.
#civilization5 #civ5
Pobierz readyfreddie - W końcu mi się udało jakiś przyzwoity wynik wykręcić. Szkoda że nie mi...
źródło: comment_q6Irvx8kJNFP0t7RQGotavawE1BlSFnJ.jpg
  • 12
@MG66: Jak się postawi miasto bezpośrednio przy górze to można w nim wybudować obserwatorium, które zwiększa naukę o 50%. Generalnie jak ktoś celuje w szybkie zwycięstwo naukowe to start przy górze jest bardzo pożądany (nawet bardziej niż przy rzece/wybrzeżu).
@petalchaser: Wiem że najłatwiejszy, ale mi nie chodzi o to, żeby łatwo wygrać, tylko żeby możliwie najszybciej polecieć w kosmos. Poziom 7, poniżej niego jest paradoksalnie dużo trudniej zejść poniżej 280-300 tur przy standardowej szybkości.