Wpis z mikrobloga

Witam, potrzebuję pomocy :) aktualizacja do win10 z 8 przebiegła pomyślnie jednak dziś Lenovo G500 stwierdziło, że się wyłączy i po uruchomieniu jest czarny ekran z napisem "Lenovo" i nic dalej nie idzie. Nie ma możliwości wejścia do biosa. Wyłączanie i włączanie nic nie daje. Miał ktoś taki problem? Jak sobie z tym poradzić?
#windows10
  • 12
  • Odpowiedz
@zuzol: Jeśli masz VirtualBoxa i utworzysz dysk wirtualny, który będzie wskazywać na Twój dysk, możesz w taki sposób zainstalować Windowsa ze wnętrza innego systemu.
  • Odpowiedz
@japer: Nie mam VirtualBoxa i ogólnie średnio się orientuje jak to wszystko działa. Potrzebowałabym instrukcji co i jak ewentualnie zrobić.
  • Odpowiedz
@Zian: Niestety ale to również nie działa. Napis Lenovo pojawia sie praktycznie od razu po naciśnięciu przycisku 'Power' i na nic nie reaguje.
  • Odpowiedz
@Zian: Wszystko odłączyłam. Nawet szuflada od płyt jest wysunięta podczas włączania. Co do portów USB nie widzę, żeby cos tam bylo pokrzywione. Ręce opadają...
  • Odpowiedz
Udało mi się jakimś cudem wejść do BIOS-a. Mogłabym prosić o instrukcje co robic? Nie chcę czegos zrobić źle bo nie wiem kiedy znowu uda mi sie ten ekran wywołać.
  • Odpowiedz
@zuzol: W komentarzach ktoś napisał, że zajął jeden port USB i wtedy ruszyło.

W BIOS-ie możesz zresetować wszystko do domyślnych wartości - default. Potem F10 i potwierdzić zmiany.
  • Odpowiedz