Wpis z mikrobloga

@laionik: O ile wiem to Rutkowski mówił że nie chcieli Prijovicia, a w wywiadzie dla Weszło powiedział, że "Znaleźć Nikolicia, który regularnie jest królem strzelców na Węgrzech to żaden wyczyn i że zna go każdy dyrektor sportowy w Europie"
@laionik: @Stalingrad: Nie Nikolicia, Prijovicia.

Nowy nabytek Legii, Aleksandar Prijović, mówi, że odrzucił ofertę Lecha.
- To raczej za dużo powiedziane. My go znakomicie znamy, ale – patrząc na nasze potrzeby w zeszłym roku – potrzebowaliśmy takiego piłkarza, jak Sadajew. On zaś poszedł do Turcji i chyba nikt tej decyzji nie żałuje. Nam bardziej wówczas odpowiadał napastnik charakterny, agresywny i który pomoże drużynie odzyskać pewność siebie. Prijović nie pasował natomiast
@Stalingrad: No niby tak, ale to może równie dobrze oznaczać "chciał za dużo pieniędzy, nie było nas na niego stać". Natomiast co do Prijovicia powiedział jasno że go nie chcieli bo nie pasował im mentalnie.
@Adams_GA: Myślę że dali by radę kupić za pieniądze z Teodorczyka jakiegoś niezłego napastnika pokroju Orlando Sa, nie wiem czemu nie zrobili tego. Z resztą pewnie by i tak nic z tego nie wyszło po Skorża jakoś nie potrafi wykorzystywać napastników.