Wpis z mikrobloga

Wiadomość wysłana przez serwis modnekolory.com.pl na zlecenie Orange Polska Spółka Akcyjna z siedzibą i adresem w Warszawie (02-326) przy Al. Jerozolimskich 160, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010681; REGON 012100784, NIP 526-02-50-995; z pokrytym w całości kapitałem zakładowym wynoszącym 3.937.072.437 złotych. Zgodnie z działalnością serwisu, dysponujesz prawem dostępu, zmiany, sprostowania i usuwania swoich informacji osobowych. Aby tego dokonac pisz na zapytaj@modnekolory.com.pl. Pozostając w serwisie modnekolory.com.pl zachowujesz dostęp do atrakcyjnych ofert. W przypadku pytań dotyczących prezentowanych produktów i usług, prosimy o zwracanie się bezpośrednio do reklamodawcy.Kliknij jeśli nie chcesz od nas otrzymywać tego typu korespondencji.

#spam #mail

Napisałem już, żeby usunęli moje informacje... I dzisiaj znowu przysyłają reklamy.
  • 6
  • Odpowiedz
@mab122: Najgorzej jest się zdecydować czy wysyłać/odsubskrybować ... Jak odsubskrybujesz to wiedzą, że korzystasz z tego maila, więc będą wysyłać jeszcze więcej...
  • Odpowiedz
@mab122: też mam z nimi problem, drugi raz pisałam maila, tym razem z informacją o usunięciu WSZYSTKICH informacji osobowych, nadal zero reakcji. Aktualnie zapoznaję się z możliwością sprzedania ich GIODO...
  • Odpowiedz
@zfieszak: Hej znalazłem sposób. Okazuje się, że w każdym mailu jaki do ciebie przysyłają znajduje się link do wyrejstrowania z ich bazy. Tylko że w htmlu ma określony rozmiar czcionki na 0 i kolor na przezroczysty. To pewnie podpada pod jakiś paragraf.
  • Odpowiedz
@zfieszak - dzięki za info. Dla nieznających się - krótka instrukcja jak się od nich wypisać:
1) zapisujemy maila na dysk jako strona html.
2) odpalamy zapisanego maila w przeglądarce (np. Chrome)
3) prawy przycisk myszki na tło strony i z menu kontekstowego wybieramy "pokaż źródło"
4) w kodzie odszukujemy kod podobny do tego:
  • Odpowiedz
@mab122: Wiadomość wysłana przez serwis cakebake.pl na zlecenie USP Zdrowie Sp. z o.o. ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII WydziaĹ‚ Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000347815 NIP: 701 021 92 41; REGON: 142269887. Zgodnie z działalnością serwisu, dysponujesz prawem dostępu, zmiany, sprostowania i usuwania swoich informacji osobowych. Aby tego dokonac pisz na zapytaj@cakebake.pl. Pozostając w serwisie cakebake.pl zachowujesz dostęp do atrakcyjnych ofert. W
  • Odpowiedz