Wpis z mikrobloga

@Zielony34: Dlatego, że odpowiada mi obecna oferta, na tyle że nawet nie szukam innych. Płacę miesięcznie 14zł. Mam za to darmowe smsy do wszystkich sieci, darmowe rozmowy do play (70% znajomych jest w tej sieci), do pozostałych bodajże 0,19zł za minutę, nielimitowany internet (1GB szybkiego, potem zwalnia). Nie korzystam jakoś dużo z telefonu. W większości piszę smsy, dzwonię raczej rzadko, a i transferu nie wykorzystam prawie nigdy bo wszędzie prawie
  • Odpowiedz
@Zielony34: Co to za farmazony wypisujesz? Zarejestrowany numer w systemie nijak się ma do play24, a wymiana nie zawsze jest bezpłatna
@RadioaktywneRacuchy: Rejestracja polega na przyniesieniu nr telefonu, nr karty sim i kodu PUK oraz dowodu osobistego w celu zapisania go na Ciebie w systemie, play24 tego nie dotyczy. Wymiana w niektórych taryfach jest za 5zł, w niektórych 0zł
  • Odpowiedz
@Zielony34: Z dupy, pracuję w Play to wiem. W play24 może sobie być na Św. Pawła, ale dopiero system w salonie zapisuje numer na kogoś z mocą prawną i daje możliwości działania.
Jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj, szkoda Twojego i czyjegoś czasu.
  • Odpowiedz
@RadioaktywneRacuchy: rejestracja zmienia to, że numer zyskuje prawnego właściciela, obecnie jest anonimowy, więc nie możesz wymieniać karty SIM, podpisać abonamentu, czy zakładać blokad, które nie są dostępne na play24.
Bez rejestracji w salonie praktycznie nic nie załatwisz
  • Odpowiedz
@RadioaktywneRacuchy: No to w punkcie będziesz musiał najpierw doładować u nich bezpośrednio na numer (to musi być salon wlasny, bo tylko te tak robią) , następnie odczekać,czasem to jest 10 minut, czasem 30 i dopiero wtedy będzie można zarejestrować numer
  • Odpowiedz