Wpis z mikrobloga

Zna ktoś się tu na tanich komputerach? Chodzi mi o postawienie botów do tibi i odpalenie przeglądarki internetowej. Cena do 100 złotych. Dostane coś takiego? Te malinki czy jak to się tam nazywało.
  • 4
  • Odpowiedz
@smieszek321: Z tego co wiem to Tibiarze botuja na vps'ach z windowsem, jakiś bbot czy inny syf i śmigają. Na raspberry pi wydaje mi się ze nie pobotujesz, poza tym koszt jednej plytki to cos kolo 200zl(?)
  • Odpowiedz
No właśnie. Ciekaw jestem czy bym pobotował. Chodzi mi tu o Tibie 8.6 wiec mniejsze wymagania (bota przede wszystkim). VPS z windowsem to spory wydatek. A takie raspberry głośne jest jak miałbym to w pokoju?
@Szyn4:
  • Odpowiedz
@smieszek321: no fakt na otsa bawić się w comiesięczne koszty to słaby interes. Nie wiem w ogóle czy te nowe raspberry (z tego co widzę to są troche podrasowane w porównaniu do tego co ostatnio widziałem) odpalą chociaż tego xp'ka, musiałbyś poszukać na jakiś forach. Jak odpali windę jakoś sensownie to może jakieś Blackd by ładnie śmigało na 0fps, cudów nie będzie
  • Odpowiedz
@Szyn4: 0 fpsów to nie problem :p A jakbym chciał postawić tylko skrypt napisany w pythonie, jakieś najtańsze coś co to pociągnie? Jakiś system z pythonem w środku + odpalony jeden skrypt. Są jakieś w okolicach 50zł?
  • Odpowiedz