Wpis z mikrobloga

Po #!$%@? trzech par słuchawek, w tym ostatnich "porządnych" Brainwavz Delta za 70 zł #!$%@?łem się i zamówiłem chińskie za 4 USD. Jakość dźwięku dobra, nie widzę różnicy w porównaniu do tych ostatnich ponad 4x droższych. Kabel jest z szorstkiego materiału i mógłby być trochę grubszy. Na plus jest proste wyjście mini-jack.

Nie wiem ile wytrzymają, ale nawet jak to będzie 2 miesiące to będę zadowolony, bo te moje poprzednie miały tragiczną wytrzymałość w stosunku do ceny.

Dość szybka przesyłka, do mnie szły 11 dni.
http://www.aliexpress.com/item/Original-AWEI-ES-Q3-Noise-Isolation-Headphone-In-ear-Style-Earphone-for-Phone-MP3-MP4-Players/2028327312.html

#aliexpress #itemyzchin #sluchawki
JackBauer - Po #!$%@? trzech par słuchawek, w tym ostatnich "porządnych" Brainwavz De...

źródło: comment_G65US8qy3aXsjNaarf4djyn3CnnnkuuY.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@MrFruu: Z 7 miesięcy, ale po miesiącu oderwała się osłonka od jednej słuchawki to przykleiłem. Kabel był gruby, ale i tak uszkodził się przy wyjściu po 5 miesiącach i był przerywany dźwięk. Miałem oddać na gwarancję ale musiał puścić klej od tej osłonki, gdzieś zahaczyłem i rozerwałem jedną słuchawką.

A że fajne to zgadzam się, ale za krótko wytrzymały jak za taką cenę :(
  • Odpowiedz
@JackBauer: zajebiste są te awei. w dousznych #!$%@? to, że ile by nie kosztowały to po kilku miesiącach przy końcówce zawsze jakiś kabel odpowiadający za kanał przestanie działać a nikt się nie podejmie rejackingu. Mam te awei i jeszcze inna wersje z płaskim kablem - moim zdaniem jeszcze lepiej wytrzymała. a na ogromne polepszenie dźwięku polecam aplikacje viper fx
  • Odpowiedz