Wpis z mikrobloga

@pkoneman: Chciałem spróbować czegoś nowego ;)

Androida miałem dosyć za to, że konsumuje ogromne ilości pamięci i w konsekwencji laguje.

Ale Windowsa po tygodniu już mam dosyć. I wolę już zrestartować mojego fona z Androidem niż się irytować, że najprostszych rzeczy nie da się zrobić ot tak, po prostu.

Jak zmienić nazwę przy parowaniu Bluetooth? - Trzeba podłączyć tel. do komputera i zmienić jego nazwę w Eksploratorze.

Całkiem logiczne! No, może
@soft1house: Wiem, że tak trzeba zrobić. Ale to nic nie dało - potrzebne było jeszcze zmienienie gatunku na "ringtone", bo wcześniej dzwonek nie pojawiał się na liście. Nie zrobię tego z poziomu telefonu. Musiałem go podpiąć pod komputer, ściągnąć plik, poprawić gatunek w foobarze 2000 i zgrać plik z powrotem na telefon.

Tel jest trochę tandetny, klapka skrzypie przy obiektywie. Przyciski na krawędzi obudowy trudno wciskać, bo są za mało wypukłe,
@Max_Koluszky: Uwaga

Masz na komputerze plik dźwiękowy, którego chcesz użyć jako dzwonka? Jeśli plik dźwiękowy jest poprawnie odtwarzany w telefonie, nie jest zabezpieczony przy użyciu technologii DRM i ma mniej niż 30 MB, możesz go użyć jako dzwonka w telefonie.

Info od Microsoftu.
@soft1house: O tu jest o tym. Od WP7 nic się nie zmieniło




Open the Zune software and find the file you want to turn into a ringtone.

Right-click the file, and then click Edit.

In the GENRE list, click or type ringtone, then click OK.

Connect your phone to your computer using a cable, and then sync the file to your phone.

On Start, flick left to the App list, then
@soft1house: Na WP8.1 jest to samo. I boję się, że na WP10 też tak będzie. Tak samo jak nie ma opcji wycinania polskich znaków z SMS-ów, chociaż jest to bardzo popularna opcja w innych telefonach. Ten system to ciągle BETA.