Wpis z mikrobloga

@dreaper: Rozklejać jej nie będę, to pójdzie na zwrot jak coś. Sprawdzałem NFC działa, nawet ta ramka z video jest widoczna zza nalepki ("odciska się", nie wiem jak to lepiej ująć). Bateria na filmie też nie ma tych certyfikatów, jedyne czy się różnią to tym że na tej troche krzywo napisy są
@fra234: krzywe napisy mogą być fabrycznie krzywe, po prostu kontrola jakości je przeoczyła, albo firma uznała, że takie są ok, albo zeszła trochę z ceny hurtownikom za wadliwą partię, ty pewnie kupiłeś ją po normalnej cenie, co jest dość oczywiste, bo Janusze biznesu szukają tylko okazji do zarobienia kasy.
@dreaper: Patrze po tych tutorialach i generalnie jakość wykonania tej baterii (porównując bezpośrednio ze starą oryginalną) jest... bardzo dobra. Żadnych nierównych krawędzi itp. Odkleiłem kawałeczek tej naklejki i pod spodem jest ona tego samego koloru co na zewnątrz, nie jest błyszcząca. Sama bateria jest metalowa i błyszcząca, nie widać tam żadnego plastiku który by miał ją dociążać. Jeżeli to podróbka to na prawdę dobrze wykonana. Jedyne co budzi wątpliwości to właśnie