Wpis z mikrobloga

Wczoraj przyszła agama brodata od @Khaleesi Umówiliśmy się, że wyśle razem z pociągiem o 14:26 do Pyrlandii, ale nagle okazało się, że mam jakąś delegację i nie wiem, o której będę mógł odebrać. Jako, że ta Mirabelka jest wyrozumiała to zrozumiała to świetnie i czekała na telefon ;) Niestety musieliśmy zmienić godzinę na późniejszą. Toteż po powrocie z delegacji udałem się do domu przebrać i od razu na dworzec PKP Poznań! Przyjechał IC Szkuner i idę od czoła pociągu szukając wagonu z przesyłkami konduktorskimi, a ktoś z jakichś 20 metrów woła "Pan Jakub?!" i okazuje się, że to akurat konduktor ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba zauważył, że idzie jakiś koleś i patrzy na wagony. Bez problemu wydał mi przesyłkę, udałem się na tramwaj, który idealnie po przyjściu na przystanek podjechał i brum do domu.

Odpakowałem kartonik i agamka była w przezroczystym pudełku, spokojnie siedziała. Nie było problemów ze wzięciem do ręki i włożeniem do terra. O tutaj. Jako że była już przez @Khaleesi karmiona tego dnia to dałem jej kilka liści bazylii. Wszystkie wpierdzieliła :D
Pewnie minie trochę czasu zanim się oswoi, bo przed ręką jednak ucieka.
Tak więc polecam Mirkównę, bo radą i pomocą służy chętnie.

#gadzibastion #chwalesie #terrarystyka #agama
SiDi - Wczoraj przyszła agama brodata od @Khaleesi Umówiliśmy się, że wyśle razem z p...

źródło: comment_XiHkHQS7cNkBQB3GSstDpEGZIPMS3fkv.jpg

Pobierz
  • 10
@SiDi: Fajne zdjęcie oznaczone "O tutaj", aż na tapetę nawet można wrzucić. Ale jak Ty bierzesz "Agamy" od "Khaleesi", to #!$%@? co z tego wyrośnie, wiesz? Widziałem w pudle, że tam też taka jedna z Agamami była, a teraz one #!$%@?ą kozy w całości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MalyGrubyKotekzPuszystymOgonkiem: O panie. Sporo sie dzialo :D Musialem ja kapac, bo dlugo sie nie wyprozniala. Gdy zblizam reke to sie cofa, ale jak mam karaczana na palcach to podchodzi i go zjada. Jak gdzies jej w terrarium poloze to tak samo - leci na pale i wpierdziela. Rodzicom oraz rodzeństwu nagralem filmik, by zobaczyli jaka jest :D Ostatnio kupilem 200 karaczanow i w sumie chyba niedlugo kupie znowu :D
https://www.youtube.com/watch?v=mH2ny-A-sr0
A