Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zakupiłem mały komputerek MeeGoPad T02, który podłączamy bezpośrednio do telewizora. Wyróżnia go to, że ma zainstalowanego, normalnego, legalnego Windowsa 8.1 ()
Problemem jest to, że potrzebuję czegoś do sterowania tym komputerkiem. Szukałem klawiatury Bluetooth, do której można podłączyć zwykłą myszkę pod USB, ale czegoś takiego nie znalazłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Rozumiem, że czegoś takiego nie produkują? Wiem, że są klawiatury Bluetooth z wbudowanym touchpadem, ale nie lubię pracować z płytką dotykową, bardzo mnie denerwuje. Rozumiem, że muszę kupić klawiaturę Bluetooth + myszkę Bluetooth? Znacie jakieś konkretne, sprawdzone modele?
#aliexpress #cokupic
d.....j - Dzisiaj zakupiłem mały komputerek MeeGoPad T02, który podłączamy bezpośredn...
  • 10
@Skinnyp: Jako użytkownik czegoś podobnego - to jest średnio. Większość "wydań" chodzi ładnie, ale warunkiem jest 1080p i h264. Problemem jest natomiast zwykły Youtube, który potrafi chrupać nawet w 720p, że o Flashach nie wspomnę.
@dziobnij: Zobacz sobie air mouse. To piloty z pelna klawiatura najczesciej na odwrocie plus myszka ktora dziala na ruchy pilota a powietrzu. Szykuje sie do zakupu takiej jednak ciezko o jakies solidne recenzje takich produktow bo jest to stosunkowo nowe.