Wpis z mikrobloga

JA BARDZO PRZEPRASZAM, ALE ŻYJEMY W POLSCE. DLACZEGO NA NASZYCH KLAWIATURACH ISTNIEJE KLAWISZ Z LITERĄ X, KTÓRA W POLSKIM ALFABECIE NIE WYSTĘPUJE? MYŚLĘ ŻE POWINNIŚMY SKOŃCZYĆ Z TYM KOSMOPOLITYZMEM I ZACZĄĆ PIELĘGNOWAĆ NASZĄ NARODOWĄ TOŻSAMOŚĆ. JESTEŚMY OBYWATELAMI POLSKI, A NIE ŚWIATA I JESTEŚMY ZOBOWIĄZANI WALCZYĆ O TO, BY PRODUCENCI SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO ZACZĘLI W KOŃCU DARZYĆ NASZĄ NACJĘ SZACUNKIEM I OKAZYWAĆ NALEŻNY JEJ RESPEKT

#patriotyzm #kosmopolityzm
  • 15
  • Odpowiedz
  • 2
PROPONUJE POWSTANIE RUCHU WOLNYCH ZNAKÓW DIAKRYTYCZNYCH!!!! Ą Ę Ź Ż Ć NA KAZDEJ POLSKIEJ KLAWIATURZE! PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW ALE NIESTETY PRODUCENCI TELEFONOW TEZ NIE DBAJA O NASZ KRAJ!!!
  • Odpowiedz
@schowanemo: obecny sposób wprowadzania tych liter mogę jeszcze przełknąć, ale nie rozumiem po co komu opcja wstawiania wielkiej litery Y, skoro żadne polskie słowo się na nią nie zaczyna, w związku z czym nie da się jej umieścić na początku zdania.
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: proszę Pana, ja jestem Polakiem i oczekuję, że jeśli ktoś będzie miał mi coś do zaoferowania podejmie odpowiednie kroki i, chociażby przez szacunek do mnie, dołoży wszelkich starań bym mógł zapoznać się z prezentowanymi przez niego treściami w języku ojczystym.
  • Odpowiedz