Wpis z mikrobloga

Poziom #!$%@? jakiego doznaje mieszkając w tym kraju, ciężko pracując sięga zenitu.Niech politycy i dziennikarze umrą jutro, by wreszcie coś tu się zmieniło na lepsze.Mam już serio dosyć tego guana.5 dni walczą z dopalaczami, zamykają ćpunków płotki i trąbią o sukcesach w walce z narkomanią w kraju w którym co drugi człowiek pije co dziennie alkohol,trzeci w tabeli najbardziej uzależniających narkotyków ever :D Zamiast po prostu zalegalizować i objąć akcyzą marihuanę.Polska to kraj którym rządzi elita ograniczonych ćwierćinteligentów ochranianych przez rzeszę dziennikarzy którzy zasługują na miano pożytecznych idiotów lub cynicznych manipulatorów. #gorzkie #niepopularnaopinia #polityka #bedziebanczyniebedzie
  • 6
@ripp1337: Nie sądzę, przecież dopiero co ludzie płakali że Pisowcy wszystkich do więzienia chcą zamknąć czy coś mi #!$%@? umknęło?TO przecież jest kompletnie nie normalne co się obecnie dzieje.Ten kraj w ogóle jeszcze istnieje?Trzeba #!$%@?ć tych debili jak najszybciej z kraju bo nas pogrążą i wsadzą w tak głęboką dupę że przez lata się nie wygrzebiemy.
@ripp1337: Stary najgorsze jest to że ja na tą zmianę czekam z 15 lat już i nadal jest to samo :( Ciemnota to jedyne słowo jakie mi teraz przychodzi do głowy.Kopacz będzie podwyższać płacę minimalną kiedy problemem jest #!$%@? wysokie opodatkowanie pracy:D Śmiech przez łzy mnie ogarnia jak na to patrze.