#pilkanozna #alternatywnahistoria

9 Lipca 2006 roku. Finał Mistrzostw Świata, Francja - Włochy. Wynik 1-1. Dogrywka. 104 minuta. Wrzutka w pole karne Włochów, do główki wyskakuje Zidane, uderza mocno, pod poprzeczkę, mamy gola. Francja wygrywa mecz 2-1, tłumy szaleją, Zidane bohaterem, piękne uwieńczenie jeszcze piękniejszej kariery.

25 Maja 2005. Finał Ligi Mistrzów, AC Milan - Liveroopl. Niesamowity mecz, Milan szybko prowadzi 3-0, Liverpool w drugiej połowie odrabia, 3-3 i dogrywka. 117 minuta, wrzutka w pole karne Jerzego Dudka, Shevczenko uderza z główki, broni Dudek, ale Ukrainiec dobiega do piłki i z najbliższej odległości pakuje ją do bramki. Liverpool mimo heroicznej pogoni nie podnosi Pucharu Europy.

21 Maja 2008. Finał Ligi Mistrzów, Chelsea - Manchester United. Mecz na remis, ostatnia kolejka rzutów karnych. Do piłki podchodzi Cristiano Ronaldo, gwiazda Manchesteru. Jeśli strzeli, Manchester sięgnie po puchar. Ale Cech broni, Chelsea ciągle w grze. Teraz piłkę ustawia Terry. Przy jego golu mamy dogrywkę w rzutach karnych. Anglik trafia! Ostatecznie Chelsea wygrywa, a CR zostaje antybohaterem.

Ciekawa wizja? To obejrzyjcie, jakby to wyglądało, gdyby małe szczegóły były ciut inne niż w rzeczywistości. :) Do tego kilka innych 'historii' i przełomowych momentów.
Moim zdaniem absolutnie najlepsza kompilacja piłkarska jaka istnieje. Miałem ciary przez cały czas.

P.S. Przewińcie do 1:00, pierwsza minuta to intro z konkursu.